OMAKLUBI KINGIB SULLE TASUTA VIIS PERSONAALSET TREENINGUT!


Liitu maikuus OMAklubi 10=12 aastapaketiga ja kingime sulle ESIMESED VIIS personaaltreeningute paketi täiesti tasuta!

Meie OMAklubis teame, et parimad ja püsivamad lahendused on need, mille nimel tegutseme tasa ja targu. Sellepärast me soovimegi premeerida kõiki neid tublisid, kes võtavad ette teekonna tervema, parema ja veelgi kaunima enda suunas. 

Pane endale kokku sobiv pakett, võta endale aastane eesmärk ja meie kingime selle alguseks Sulle viis personaalset treeningut täiesti tasuta!

Ja selleks on kõige paremad võimalused just OMAklubis olemas, sa võid enda paketi kokku panna just nii nagu Sulle sobilik ja vajalik (valida endale ühte kuusse . Kõige soodsam ja mugavam võimalus OMAklubis treenimiseks on  aga meie aastane treeningpakett 10=12 (treenid aasta otsa aga maksad vaid 10 kuu eest).  Kõige sobivama ja parima paketi saad endale kokku panna, kui tuled meie juurde tasuta esimele kohtumisele

Kui sõlmid aastase liikmelepingu enne 31.05.2019, kingime sulle nö veelgi mõnusamaks alustamiseks ESIMSED VIIS paketi, mis sisaldab endas siis viite personaaltreeningut 30 päeva jooksul. 

Selleks, et haarata kohe härjal sarvist kinni, siis anna meile oma soovist teada täites allpool oleva ankeedi ning lepime Sinuga kokku esimese kohtumise.
Email again:
Kampaania ja toodete reeglid:
  • kampaania kestab 21.04.-31.05.2019
  • kingituse saavad sel perioodil "10=12" liikmelepinguga liitunud uued liikmed ja juba ka varem lepinguga OMAklubi liikmed.
  • kingituseks on ESIMESED VIIS pakett
  • 10=12 pakett on aastane liikmepakett, mille raames sõlmitakse liikmeleping aastaks ja see sisaldab 12 kuu jagu soovitud rühma- ja personaalseid treeninguid. Paketi tasu on 10 kuutasu summa, mis tuleb ära tasuda lepingu sõlmides - võimalik on seda tasuda kahes osas kolme kuu jooksul.
  • Täpsema liikmepaketi saab kokku panna rühmatreeningutest ja personaaltreeningutest vastavalt liikme soovidele ja vajadustele. Kõige lihtsam on see kokku leppida tasuta esmakohtumusel.
  • ESIMESE VIIS pakett sisaldab viit personaalset treeningut ühe OMAklubi personaaltreeneri juhendamisel. Pakett käivitud esimesest personaaltreeningust ja kõik paketitreeningud tuleb ära kasutad 30 päeva jooksul. Neid treeninguid ei ole võimalik edasi lükata või ümber vahetada muude teenuste vastu