UUS ELU UUES MAAILMAS

OMAklubil on alates oktoobrist uus treeningpesa, kuhu ootame kõiki OMAsid, aga muidugi ka kõiki uusi sõpru!

Algava kolmanda hooaja teemaks on meie klubis UUS ELU ja see toob endaga midagi täiesti uut ja põnevat nii meie pika-ajalistele OMAdele kui ka uutele sõpradele – seda juba täiesti uues asukohas!

Viimase kahe ja poole aastaga on OMAklubi saanud unistusest reaalsuseks, korraldanud mitmeid suuremaid ja väiksemaid üritusi ning kasvatanud OMAde ja sõprade hulka. Tänaseks päevaks on Sakala 18 ruumid meile väikseks jäänud ning soov pakkuda enamat viib meid käesoleva aasta oktoobrist uutesse ruumidesse Tallinna kesklinnas, Lutheri kvartalis.

Meie soov on alati esimeses järjekorras pakkuda suurepärast elamust ja suurepäraseid treeninguid. Lisaks sellele soovime, et meie ruumid ja eluolu oleksid sobivad ja vastavuses meie OMAde ja sõprade vajadustega. Meie armas Sakala 18 esimene valgusküllane ruum on meid hästi teeninud, kuid mitmed igapäevased piirangud (sh parkimine, jõuruumi mahutavus, riietusruumide sisseseade jms) on meid ajendanud kolima uude asukoha - mis lisaks sellele, et tegu on ühe vingeima hoonetekompleksiga Tallinnas, toob endaga mitmeid boonused:

  • suurem jõuruum
  • kaks rühmasaali
  • paremad parkimisvõimalused
  • saun
  • terrass
  • hubasem olek

Meie plaan on toimetamist uutes ruumides alustada oktoobrist ja pakkuda sulle rohkem võimalusi treeninimiseks, meiega koos arenemiseks, olla osa OMAklubi vahvast seltskonnast ja kindlasti leida juurde ka uusi vägevaid sõpru!

Teeme omalt poolt kõik, et kolimine ja sellega kaasnev üleminekuperiood oleksid võimalikult ladusad. Uute põnevate kohtumisteni Uues Maailmas!

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: