ESIMENE KOHTUMINE OMAKLUBIGA

Me kõik oleme erilised, meile on olulised just meie enda oma soovid ja unelmad, oma lähedased, me oleme seadnud kindlad tingimused millele oma aega ja tähelepanu panustame.
Spordiklubisid on mitmeid ja kindlasti leidub kõigile kuskil koht, kus täpselt see õige ja meeldiv atmosfäär ning sobivad treeningud. Meie soovime, et OMAklubis saaksid kokku just need inimesed kellel üksteisega koos tore treenida ning kes jagavad meiega teadliku treeningute planeerimise ja emotsioonide olulisust oma igapäevas.

Sulle tundub OMAklubi väga lahe aga sa ei ole kohe veel valmis liituma või trenni tulema?
Selle jaoks kutsume sind esimesele kohtingule. Meie poolt mõnus tass teed või kohvi ning tore vestluskaaslane. Nagu ikka esimeste kohtingutega, siis no pressure - eesmärk on ainult tutvuda üksteisega, ei kaasne ühtegi kohustust.

Mis sellel kohtumisel toimub?
Tegu on just sinule pühendatud tunniajase kohtumisega, kus tutvud OMAklubi treeningute, pakkumiste ja inimestega, saad rääkida oma kogemustest treeningute osas ning soovidest, eesmärkidest tulevikuks ning koos saame vaadata milliseid ühiseid samme võiksime nende suunas OMAklubis teha.

Selle kohtumisega soovime me sind rohkem tundma õppida ja leida sobivaid võimalusi, mida meie vahva klubi sulle pakkuda saab! Kohtumise eesmärk sinu jaoks on saada täpsemalt teada mis klubi me oleme, et saaksid endale klubi valides teha häid valikuid.

Täida järgnev ankeet ja me saadame sulle võimalike kohtumiste jaoks vabad ajad.  Meeldiva kohtumiseni OMAklubis!

Email again: