Me kõik oleme erilised ja meile kõigile on tähtsaimad just oma enda soovid ja unelmad ning nende täitumiseks oleme seadnud kindlad tingimused, millele oma aega ja tähelepanu panustame.

Spordiklubisid on mitmeid ja kindlasti leidub kõigile kuskil koht, kus täpselt see õige õhkkond ning sobivad treeningud. Meie soovime, et OMAklubis saaksid kokku just need inimesed kellel üksteisega koos tore treenida ning kes jagavad meiega teadliku treenimise ja seejuures emotsioonide olulisust oma igapäevas. 

OMAklubi on köitnud su tähelepanu, aga sa ei ole veel päris valmis liituma või trenni tulema?

Selle jaoks kutsume sind esimesele kohtingule - meie poolt mõnus tass teed või kohvi ning tore vestluskaaslane! Nagu ikka esimeste kohtingutega, siis no pressure – kohtumisega ei kaasne ühtegi kohustust, eesmärk on ainult üksteisega tuttavaks saada.


Mida kohtumisest oodata?

Tegu on just sinule pühendatud kohtumisega, kus tutvud OMAklubi treeningute, pakkumiste ja inimestega, saad rääkida oma kogemustest treeningute osas ning soovidest, eesmärkidest tulevikuks, et arutada, milliseid ühiseid samme võiksime nende suunas OMAklubis teha.

Täida järgnev ankeet ja saadame sulle kohtumise jaoks võimalikud vabad ajad. Meeldiva kohtumiseni OMAklubis!

Email again: