TULE TRENNI!

OMAKLUBI kogub tuure ja kõik meie sõbrad on teretulnud klubiga liituma! Kui sa pole meie juures enne käinud, siis on meil sulle pakkumine esmaseks treeningutega tutvumiseks ja kui soovid võtta treenimise eriti hoolikalt ette, siis ka suurepärane võimalus leida endale personaaltreener! Täpsem hinnakiri on ära toodud  SIIN, aga kõigepealt mõned eripakkumised:

ALUSTA PERSONAALTREENERIGA
Kui soovid oma eesmärkideni jõuda kindlamalt, siis aitab sind selles kindlasti mõni meie suurepärane personaaltreener.  Mõnusa sügise puhul pakume Sulle eriti head võimalust endale personaaltreeneriga hea treeningrütm sisse saada.!
Nüüd on sul võimalik osta endale 10 personaaltreeningut tõeliselt hea pakkumisega. Treeninguid võid teha koos OMAklubi treeneriga kuue kuu jooksul.

Personaaltreeningu kokku leppimiseks kirjuta tuletrenni@omaklubi.ee või juba otse oma soovitud personaaltreenerile, kelle leiad SIIT.
Paketi hind 400 EUR
VISKA VIIS 
 Kui oled OMAklubisse tulemas esimest korda siis on meie soov teha sinu siinolek hästi toredaks. Selleks, et sa saaksid kogeda OMAklubi vahvat meeleolu ja emotsioonidega treeninguid lähemalt, on sul võimalik soetada endale 'VISKA VIIS' tutvumispakett:

- VIIS vabalt valitud rühmatreeningut külastamiseks 10 päeva jooksul (alates paketi ostupäevast)
- paketi lõppedes meie kulul personaalne nõustamine treenimiseesmärkide ja -võimaluse osas
- pakett maksab 25 EUR (ühe treeningu hind sel juhul vaid 5 EUR)
- paketti saab iga inimene osta vaid üks kord, kasutusperiood 10 päeva pärast soetamist


PÄRIS OMA PAKETT

Kuna OMAklubis on kõik OMA, siis peab ju ka sul olema võimalus teha OMAleping. Selle jaoks pakume sulle esimest kohtumist meiega täiesti tasuta, et saaksime sulle treeningplaani osas head nõua nda. Esmakohtumise kohta saad täpsemalt lugeda SIIT


Sa soovid pigem käia ühe korra kaupa trennis, siis kehtib OMAklubis alati selline reegel: 

ÜKS TRENN 15 EUR, iga kümnes on meie kulul!