OMAKLUBI Spordiklubiga on oodatud kõik sõbrad liituma!

Kui sa pole meie juures enne käinud, siis soovitame tulla meiega esimesele kohtumisele, kus saame täpsemalt tutvustada meie võimalusi ning luua just Sinu jaoks vajaliku ja sobiliku treeningvõimaluste paketi.
Kui soovid meie hinnakirjaga ise tutvuda, siis täpsem hinnakiri on ära toodud  SIIN, aga kõigepealt mõned eripakkumised:

10=12 AASTAPAKETT
Parim pakkumine neile, kellele meeldib võimalikult vähe sekeldamist ja võimalikult soodsalt treenida.  Nüüdsest saad endale OMAklubis kokku panna aastase paketi terve aasta peale, makstes see juures vaid 10 kuu eest.

Kuidas see toimib?
Pane kokku endale sobiv "ÜKS OMADE SEAST"-pakett (võib sisaldada rühmatreeninguid, personaalseid treeninguid, massaaže ja füsioteraapiat).  Aasta jagu ette makstes tasud ainult 10 kuu hinna*.

Kõiki oma aasteseid treeningkordasid saad täiesti ise kontrollida ja kasutada.
Sulle kehtivad kõik OMAde soodustused, sh 10% soodustust toodetelt, soodsamad eriüritused, üks tasuta pühapäevane töötuba aastas ja 6 nädalat puhkust kalendriaastas.

Siit väike näide, et see oleks lihtsam mõista:
- tavaline ÜKS OMADE SEAST pakett maksab kuus 72,00 EUR ja sisaldab 10 rühmatreeningut
- aasta jooksul saad siis 12x10 treeningut ehk 120 treeningut
- aastamaks on aga 720,00 EUR ehk ühe kuu hinnaks kujuneb vaid 60,00 EUR
- tasuda saad nt kahes osas a 360,00 EUR

*tasuda saab kas ühes osas või kolme kuu jooksul kahes osas.

VISKA VIIS 

Kui oled OMAklubisse tulemas esimest korda siis on meie soov teha Sinu siinolek hästi toredaks. Selleks, et sa saaksid kogeda OMAklubi vahvat meeleolu ja emotsioonidega treeninguid lähemalt, on sul võimalik soetada endale 'VISKA VIIS' tutvumispakett:

- VIIS vabalt valitud rühmatreeningut külastamiseks 10 päeva jooksul (alates paketi ostupäevast)
- paketi lõppedes meie kulul personaalne nõustamine treenimiseesmärkide ja -võimaluse osas
- pakett maksab 25 EUR (ühe treeningu hind sel juhul vaid 5 EUR)
- paketti saab iga inimene osta vaid üks kord, kasutusperiood 10 päeva pärast soetamist

PÄRIS OMA PAKETT

Kuna OMAklubis on kõik OMA, siis peab ju ka sul olema võimalus teha OMAleping. Selle jaoks pakume sulle esimest kohtumist meiega täiesti tasuta, et saaksime sulle treeningplaani osas head nõu anda. Esimese kohtumise kohta saad täpsemalt lugeda SIITSa soovid pigem käia ühe korra kaupa trennis, siis kehtib OMAklubis alati selline reegel: 

ÜKS TRENN 15 EUR, iga kümnes on meie kulul!