SUVEKÜLLUSED

Meie siin OMAklubis teame, kuidas meie väike, aga tubli suvi võib silmade eest ülehelikiirusel läbi vihiseda ja enne kui pilgutada jõuad, lähevad lapsed uuesti kooli ja puud langetavad lehti. Seepärast oleme mõelnud sellele, et tuua Sinu suvesse midagi meeldejäävat, anda ajale paariks päevaks uus tähendus ja pakkuda võimalust tegeleda sellega, mis Sind tõeliselt huvitab ja rõõmu teeb.

Siin nad on – OMAklubi SUVEKÜLLUSED! Kolm tõeliselt põnevat ja inspireerivat nädalalõppu, millest igaüks teeb lähemat tutvust ühe kindla teema ja treeningstiiliga. Arvesta juba varakult oma puhkusesse kaks vaba päeva ja seda kasvõi kolmel nädalal ning saa osa töötubadest vingete OMAklubi treenerite ja inspireerivate külaliste juhendamisel.

Meie SUVEKÜLLUSED toimuvad:
  • 6.-7. juuli TANTSUKÜLLUS
  • 13.-14. juuli TRENNIKÜLLUS
  • 20.-21. juuli JOOGAKÜLLUS
Igal KÜLLUSEL toimub 4 eriilmelist kolmetunnist töötuba, nende vahele pakume maitsvat ja kosutavat lõunat Lantshilt ning terve päeva jooksul kohv-tee ja super seltskond piiramatus koguses.

Kohtade arv on piiratud, osalema pääsevad vaid kiiremad! Registreerimiseks täida allolev vorm, kirjuta meile tuletrenni@omaklubi.ee või pane end kirja klubis kohapeal.
OMAklubi liikmetele on üks SUVEKÜLLUS nädalalõpp hinnaga 100 eurot, meie sõpradele ja külalistele 150 eurot.


TANTSUKÜLLUS nädalalõpul 6. ja 7. juulil sukeldume sügavale mitmekülgsesse tantsumaailma – katsetame erinevaid stiile klassikast jazzini, õpime tantsutehnikaid, vahetame mõtteid tantsu arengust ja naudime häid emotsioone, mida liikumine loob. Eritunde viivad läbi OMAklubi säravad treenerid Daniel Kirspuu ja Sven Idarand ning nende kõrval naiselikuks tasakaaluks imelised Kristin Pukka ja Eve Mutso.
Osalema on oodatud nii juba kogenud tantsusõbrad, kui ka need, kes alles põneva tantsumaailmaga tutvust teevad. Avastamisrõõmu jätkub kõigile!

Neljapäev 6. juuli
10-13:00 Daniel Kirspuu: klassika
13-14:00 LANTSH lõuna
14-17:00 Kristin Pukka ja Sven Idarand: Broadway jazz

Reede 7. juuli
10-13:00 Sven Idarand: Reebok Tantsustuudio 
13-14:00 LANTSH lõuna
14-17:00  Eve Mutso: kaasaegse tantsu meistriklass


TRENNIKÜLLUS nädalalõpul 13. ja 14. juulil võtame juppideks lahti ja paneme siis uuesti kokku üldkehalise treeningu kõik tähtsad osad. Alustame jõutreeningu baastõdedest, saame sõpradeks sangpommidega, murrame pead liikuvuse tähtsuse ja selle arendamise üle ning lõpetuseks räägime jooksutreeningu võimalustest. Lisaks OMAklubi säravatele treeneritele Mihkel Kuresoole, Sven Idarandile ja Maarja Pütsepale, löövad töötubade juhendamisel kaasa ka teadliktreening.com asutaja, personaaltreener Kristjan Koik ja füsioterapeut Mikk Pärn.


13. juuli
10-13:00 Mihkel Kuresoo ja Sven Idarand: AaBiC
13-14:00 LANTSH lõuna
14-17:00 Kristjan Koik: sangpommi eri

14. juuli
10-13:00 Mikk Pärn: liikuvus treeningus
13-14:00 LANTSH lõuna
14-17:00 Maarja Pütsep: jooks


JOOGAKÜLLUS nädalalõpul 20. ja 21. juulil võtame ette rännaku mitmekülgsesse joogamaailma – liigume läbi asendite ehk asanate tehnika, eksperimenteerime neist väljakutsuvamatega, teeme tutvust Shivananda joogaga ning lõpetame mõnusa nädalalõpu uut energiat andva taastava praktikaga. Töötubasid viivad läbi Silja Siller, Ann Võsu ja Reesi Kallas OMAklubist ja Šivananda jooga õpetaja Reelika Rohtmaa.

Osalema on oodatud nii juba kogenud joogasõbrad, kui ka need, kes alles põneva joogamaailmaga tutvust teevad. Avastamisrõõmu jätkub kõigile!

20. juuli
10-13:00 Silja Siller, Ann Võsu ja Reesi Kallas: joogamaailm, tasakaal ja joondumine asendites
13-14:00 LANTSH lõuna
14-17:00 Silja Siller ja Ann Võsu: ida vs lääs - jooga areng ja väljakutsuvad asendid

21. juuli
10-13:00 Reelika Rohtmaa: Šivananda jooga
13-14:00 LANTSH lõuna
14-17:00 Silja Siller ja Reesi Kallas: hingamine, meditatsioon ja taastav jooga

Rohkem infot eritrennide ja treenerite kohta peagi – püsi lainel!
Email again:
Millisel KÜLLUSEL soovid osaleda? (tee valiku ette linnuke)