PARIM SUVI OMAKLUBIGA!

Sellest saab meie suvi!

Ka 2018. aastal ei jäta OMAklubi teid suveks omapäi. Me hea meelega aitame Su suve sisustada vahvalt ja tõhusalt. Olgu sa nühkimas tööpinki või nautimas Eestimaa suve nii palju kui seda on - kõigile leidub midagi.
Koondame nüüd kokku siia kõik selle hea mida OMAklubil suveks pakkuda on:


SUVI 2.0 
Treeni perioodil 01.05-30.09 OMAklubis 20 korda endale meeldivates treeningutes eriti soodsa pakkumisega. Täpsem info SIIT.

SUVI PERSONAALTREENERIGA 4+4
Kui soovid olla kindel, et suvel oleksid aktiivne ja eesmärgipärane, siis aitavad Sind OMAklubi suurepärased personaaltreenerid. Ostes 4 personaaltreeningut, kingime Sulle juurde 4 iseseisvat treeningvõimalust jõuruumis või rühmatreeningus. Täpsem info SIIT. 

ÕUETRENNID TULEVAD TAAS HIRVEPARKI
Sel aastal saab OMAklubi ÕUEtrenne teha lausa kolm korda nädalas: esmaspäeviti kell 18:30, kolmapäeviti kell 18:00 ja laupäeviti kell 11:00
Kohaks ikka meie armsaks saanud Hirvepark ja treeneriteks Martin, Kardi, Maarja O ja Merle.
Üks treening 8,00 EUR, kogu templeid ja iga 10-s treening tasuta! Treeningkordade eest saad maksta ühekaupa või osta kohe 10 korda ette. Täpsem info SIIT.

SUVEKÜLLUSED VOL.2
Me teeme seda taas. Muudame suvepäevad veel põnevamaks, õppides palju uut, liikudes ja veetes aega parimate inimestega. Eelmise aasta edukatest trenni-, tantsu- ja joogaküllustest inspireerituna, korraldame 2018. aasta suvistel neljapäevadel mõnusaid töötubasid kõigile tantsu, jooga ja üldkehalise treeningu austajale - kavas nii juba OMAdele tuttavad hitid kui ka palju uut ja huvitavat. 
Suvekülluseid võid külastada ühe kaupa või broneerida endale kohe kolm või kuus neljapäeva. Sest oleme ausad, mis selles Eestimaa suves neljapäeviti ikka teha. Kui vaja kirjutame ülemusele või kodustele ka puudumise kohta tõendi.
Täpsem info Suvekülluste kohta SIIT