Vahel tundub, et hing tahab midagi muud - nagu päris täpselt ei tea, aga selline kripeldus on hinges sees. See tunne on hea -  paneb meid otsima seda paremat, proovima midagi uut, muutuma paremaks.

Just sellepärast me olemegi rõõmsad, et sa oled jõudnud OMAklubi lehele. Just Sulle, kes sa otsid midagi muud ja ootad oma spordiklubilt midagi rohkemat, on meie klubi ellu kutsutud.

Me suhtume täie tõsidusega trenni, koostame treeninguid fanaatiliselt, peame oluliseks kõigi osalejatele harjutuste turvalise tehnika selgeks  tegemist... aga me oleme kindlad, et trenn peab olema meeldiv ja täis erinevaid emotsioone, su ümber peavad olema inimesed, kellega on tore aega veeta. Siit tulebki EMOTSIOONIDEGA TREENING.
  • OMAklubis keskendume personaalsetele treeningutele ja grupitreeningutele väikestes rühmades (meie trennides on üldse maksimaalselt 10 inimest) - meie trennide tuumikuks on jõutreeningud (Jõuruumis ja sangpommidega rühmatreeningud), lisaks saab teha pilatest ja tantsutrenne;
  • tunniplaan on tutvumiseks ja registreerimiseks (saad ka ise kergelt meie broneerimissüsteemi kasutaja teha);
  • treenerite punt on meil väike aga nad on kõik suurepärased, valmis toetama kõiki, kes uksest sisse astuvad;
  • me oleme ka kõige paindlikumate pakettidega spordiklubi Eestis, miks mitte maailmas.
Kõige parema pildi sellest, mida ja kuidas me teeme, saab täiesti tasuta esimesel kohtumisel - nagu ikka esimeste kohtumistega - ühtegi kohustust sellega ei kaasne.
Tule esimesele kohtumisele siin all ja kasutades koodi "TAHANMIDAGIMUUD" kingime sulle meie VISKA VIIS proovipaketi (saad külastada 5 rühmatreeningut 10 päeva jooksul). 


Miks me arvame, et OMAklubi on eriline?
SVEN: "
OMAklubi sai juba loodud selle mõttega, et ühendada inimesi, kes soovivad sportimisele veidi teistmoodi läheneda - mitte ajada taga kaalunumbrit vaid kasvatada teadlikkust, mitte otsida kiireid lahendusi vaid nautida protsessi. Samas üks ei välista teist. Tõeline fenomen on, et siin sõbrunevad inimesed, kes muidu elus kokku ei puutu, aga siis emotsioonid ja treening ühendavad. OMAklubi on kui kodu kuhu tulla on alati tore – muide, isegi kohvi saab!"

KADI: "OMAklubi on hubane ja kodune väike mõnus klubi, mille kohta sobib kasutada omadussõnu asjalik, sõbralik ja positiivne. Kõik selles klubis ongi OMAd. Treenime klubis väikestes gruppides - keskendudes igale inimesele personaalselt suudame veelgi kiiremini treenijate teadlikkust tõsta. Võib öelda, et OMAklubi on nagu Eesti: väike aga vägev!"

EVA-LIIS: "Minu jaoks on OMAklubi palju enamat, kui lihtsalt spordiklubi. See on jällenägemise rõõm, ühtekuuluvustunne, pühendumus ning teadmine, et Sinust hoolitakse - tunne, et oled OMA. OMAklubi kannab endas väärtusi, mis toetavad mõtestatud ja jätkusuutlikku lähenemist inimese tervisele ning heaolule Minu silmis moodustavad OMAklubi inimesed justkui ühe suure rõõmsa perekonna, kus üks on kõigi ja kõik ühe eest."


MIHKEL: " OMAklubis pole lemmikloomad lubatud, vaid peaaegu kohustuslikud. Aga üks tingimus on - nende peremehed/perenaised peavad hästi käituma. Ja meil on tõenäoliselt kõige suurem valik sangpomme Eestis."
 EVA-LENA: "Me oleme perekond,me oleme OMAd. OMAklubis veedetud aeg on kvaliteetaeg. Klubisse sisse asudes sa pole üks sajast vaid sa oled OMA! Me hoolime! Me harime!"
Email again: