OMAKLUBI TÖÖTOAD

Pühapäevad on parim aeg midagi uut teada saada ja koos harjutada!

Kuna pühapäevad on mõnusad ja rahulikud päevad, siis me ootame kõiki OMAsid ning uusi sõpru pikemateks sessioonideks OMAklubisse. Saame kokku, et õppida ja lihvida oma treeningus vajaminevaid oskuseid ning omandada uusi teadmisi.
Töötoad/seminarid toimuvad pühapäeviti kell 12 ja kestavad 2 tundi!

Iga kuu kohta avaldame töötubade graafiku siin leheküljel. Soovitame ette registreeruda, sest töötubades osalejate kohtade arv on piiratud!

Töötoast osavõtt maksab OMAdele 20 eurot, külalistele 25 eurot.
OMAlepingu omanikele on aastas üks töötuba tasuta. 

TÖÖTUBADESSE saab registreeruda läbi meie broneerimissüsteemi, kirjutades meile e-maili tuletrenni@omaklubi.ee või täites allpool oleva registreerumisvormi.

JAANUAR 2018 TÖÖTOAD

14. jaanuar
SANGPOMMI TÖÖTUBA
Merle Antson & Maarja Pütsep28. jaanuar
JOOGAPÜHAPÄEV
Silja Siller
Joogapühapäev on jooga töötuba täis liikumist, filosoofiat, joondumist ja mõtteid. Hea võimalus saada rohkem teadmisi jooga maailmas ning süveneda oma praktikasse, õppida tundma oma keha ja kuulata oma südant ning mõtteid. Pühapäevane pärastlõuna täis praktiseerimist ja õppimist iseenda heaks.  Töötuba Eesti ühe kogenuima joogaõpetaja Silja Silleri juhendamisel kestab 2 tundi.
Töötoas pühendume jooga erinevatele teemadele, kõik selleks, et osalejad saaksid sügamavalt jooga maailma astuda. Esmalt vaatame jooga olemust - mis on jooga, mis stiili joogat OMAklubis harrastame ja mis on selle stiili erinevad omadused ning tunnused. Harjutame erinevaid jooga asendeid - mida tähendab joondumine, miks need asendid head on, kuhu nad mõjuvad füsioloogiliselt ja energeetiliselt, kuidas panna neid asendeid omavahel kokku. Räägime pisut hingamisest ja kuidas seda kasutada nii joogaprakitkas kui ka väljaspool.  Töötoa lõpetame ca 55 minutilise praktikaga, et koheselt saadud teadmised ka tunnis kasutusele võtta.
Email again:
TOIMUNUD TÖÖTOAD:
07. 01.2018 SEMINAR: TOITUMISTRENDID Kristel Ehala-Aleksejev


Millist toitumisalast infot uskuda? Kas neid trende, millest palju räägitakse, tasub uskuda? Mis on tegelikult toitumises oluline? Millele toetuda enda toitumisvalikutes?
Kui Sind huvitavad vastused nendele ja paljudele muudele toitumisalastele küsimustele või otsid selgust teistes toitumisega seotud teemades, siis 2018. aasta esimene OMAklubi toitumisalane seminar on just Sinu jaoks.
Meie külaliseks on Eesti üks tunnustatumaid toitumisterapeute dr. Kristel Ehala-Aleksejev, kes proovib kahe tunni jooksul anda ülevaate hetkel toitumise valdkonnas esilekerkinud trendidest.
Igapäevaselt tegutseb Kristel Ehala-Aleksejev Tartu Ülikooli Kliinikumi meestekliinikus arsti ja toitumisnõustajana. Ta on õppinud kliinilise toitumise alal Louvain´i Ülikooli meditsiini teaduskonnas, uurides toitumisõpingute kõrvalt süvendatult rasvkoe iseloomulikke muutusi ülekaalu korral ning viimase seoseid metaboolse sündroomiga. Kristel on ka FAF Eesti personaaltreenerite koolituse toitumisõppejõud.

19.11.2017 JOOGAPÜHAPÄEV Silja Silleriga
Joogapühapäev on jooga töötuba täis liikumist, filosoofiat, joondumist ja mõtteid. Hea võimalus saada rohkem teadmisi jooga maailmas ning süveneda oma praktikasse, õppida tundma oma keha ja kuulata oma südant ning mõtteid.
Pühapäevane pärastlõuna täis praktiseerimist ja õppimist iseenda heaks. Töötuba Eesti ühe kogenuima joogaõpetaja Silja Silleri juhendamisel kestab 2 tundi.
Töötoas pühendume jooga erinevatele teemadele, kõik selleks, et osalejad saaksid sügamavalt jooga maailma astuda:
- esmalt vaatame jooga olemust - mis on jooga, mis stiili joogat OMAklubis harrastame ja mis on selle stiili erinevad omadused ning tunnused;
- harjutame erinevaid jooga asendeid - mida tähendab joondumine, miks need asendid head on, kuhu nad mõjuvad füsioloogiliselt ja energeetiliselt, kuidas panna neid asendeid omavahel kokku.
- räägime pisut hingamisest ja kuidas seda kasutada nii joogaprakitkas kui ka väljaspool.
Töötoa lõpetame ca 55 minutilise praktikaga, et koheselt saadud teadmised ka tunnis kasutusele võtta.