• Rühmatreeningud - ÜKS
  • Personaalsed treeningud

Võta Eva-Liisiga ühendust:
evaliis@omaklubi.ee

EVA-LIIS AVAKIVI

Hüüdnimed: Eeeva, Lizunja, Iiv, Evski

Eva-Liis on
powerhouse, ta suudab ära manageerida oma mitmeid talente - rühmatreeningute juhendamine, tantsimine (tegelenud ka postitantsuga) personaaltreeninerina alustamine, lasteaias laste õpetamine. Selle kõige kõrval olla olemas oma armsate pereliikmete jaoks,  keda aeg-ajalt ka OMAklubis võib kohata (just wait, kuni kohtute Lumi'ga).

Saame tuttavaks
  • Lapsepõlve lemmikmäng - mäletan hästi, et skoorisin alati rahvastepallis
  • Sinu suurim kiusatus  - kui ausalt valida see kõige suurem, siis ilmselt friikartulitele ütlen alati: "Jah!".  Lisaks on mul veel suuremat sorti kiusatus kõikjal kõõluda või turnida.
  • Sinu esimene trenn - akrobaatika treening Tuvi tänaval - see oli nii lahe trenn, et mul on siiamaani isegi tänavanimi meeles!

TEEKOND TREENERINA
Hariduselt olen alushariduse pedagoog ning töötan ka praegu lasteaias liikumisõpetajana. 
Minu treenerikarjäär sai alguse 2014 aastal, kui otsustasin minna Eesti Võimlemisliidus aeroobika- ja rühmatreeningute treeneri koolitusele, kus sai omandatud ka vastav kutse. Pean seda üheks maailma põnevaimaks ametiks ning soovin minna sellesse süvitsi, seetõttu läbin pidevalt lisaks  hulgaliselt töötubasid, koolitusi ja loenguid.
Viimase aja üks suuremaid väljakutseid on minu jaoks FAF Eesti  personaaltreeneri koolituse läbimine, mille jooksul olen leidnud endale uue kutsumuse.