• Rühmatreeningud - TANTSURÕÕM, STEP,  ÜKS, KAKS, KOLM
  • Juhtimiskeskus

Võta Sveniga ühendust:
sven@omaklubi.ee 

SVEN IDARAND

Hüüdnimi: Svenska
 
Sven on OMAklubi üks asutajatest ja hingelistest juhtidest aka the co-owner of the joint. Svenil on seitse ametit ja OMAklubis on teda näha tegemas kõike, v.a personaalseid treeninguid. Sveniga võite kohtuda OMAklubi jõu- ja tantsutreeningutes, aeg-ajalt ka joogamatilt. 

Saame tuttavaks:

  • Lapsepõlve lemmikmäng - mulle meeldis meeletult lavastada ja kujundada omaette maailmasid, alates onnidest ja lossidest kuni päris lavastusteni suvila verandal.
  • Sinu suurim kiusatus - New York ning croissandid – kui keegi annab võimaluse, siis võtan need alati.
  • Sinu esimene trenn - ma olen ikka väga paljusid trenne proovinud, ei teagi mis on esimene, aga eredamalt on meeles breiktantsutrenn väikese poisina keskturu juures.

 

TEEKOND TREENERINA
Olen hariduse omandanud Tartu Ülikoolis ettevõttemajanduse erialal ning seejärel tegin oma magistrikraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias kultuurikorralduse erialal.

Treeneri tööni jõudsin 2007. aastast ning see on mulle pakkunud palju toimetamist, õppimisvõimalusi. Praeguseks olen jõudnud EEVLi aeroobika- ja rühmatreeneri kutsekvalifikatsiooni 6. kutsetasemeni.

Oma treenerikarjääri jooksul on olnud võimalus teha tõeliselt toredaid projekte - koos koreograafi Kristin Pukkaga töötasime välja DANCEFUNC treeningprogrammi,  koos Jocke Salokorpiga sai tehtud YOGAFUNC treeningprogrammi. Koostöö Reebokiga on kulmineerunud neljal aastal tõeliselt vinge ürituse REEBOK FITNESS FESTIVAL toimumiseni. 

Alates 2013. aastast olen koostöös Fysioline Eestiga korraldanud FAF Eesti koolitusi.