Üldfüüsiline jõutreening on küll terve ja tugeva keha aluseks ent selleks, et tagada meie kehale mitmekülgne areng ning pikas perspektiivis ka ajutegevuse hea toimimine, pakub OMAklubi vahvaid tantsulisi treeninguid.
Tantsutunnid on täis puhast emotsionaalset laengut, mis aitab laadida patareisid ja välja lasta üleliigset auru. Tule siis kui tahad lihtsalt häid emotsioone saada ja ka siis, kui soovid arendada oma tantsutehnikat, leida uusi impulsse ja motivatsiooni või tule lihtsalt uudishimust!

TANTS: KLASSIKALINE
 - Tantsutund, mis on ülesse ehitatud klassikalise balletitreeningu süsteemi alusel ning kus eesmärgiks on arendada osalejatel korrektset rühiasendit, painduvust ja koordinatsiooni. Harjutusi sooritatakse tunnis nii statsionaarselt tugipuu ääres kui ka liikuvalt saalipõrandal, kasvatades üksikutest harjutustest tunni lõpuks välja pikemad tantsulised kombinatsioonid. Tund sobib tantsuhuvilistele, kel soov saada teadmisi ja kogemusi klassikalisest balletist ning sobib nii täiesti esmakordselt balletiga kokku puutuvatele tantsuhuvilistele, kui ka kogenud tantsijatele praktiseerimiseks.

TANTS: CONTEMPORARY - Suurepärane võimalus kõigile, kes soovivad arendada painduvust ja koordinatsiooni, lihvida oma tantsutehnikat ning tantsida tõeliselt emotsionaalse muusika järgi hingelist koreograafiat.
Tund algab klassikalise balleti baasil põhinevate soojendusharjutustega, läbi mille liigutakse koreograafiani, kus põhirõhk on kaasaegse tantsu liikuvusel ja eneseväljendusel. Contemporary on emotsionaalne tantsutund, kus puutuvad kokku tehnika õpetus, loomingulisus ja eneseväljendus ning, mis sobib erineva tasemega tantsijatele.

TANTSURÕÕM: DANCEFUNC - on lihtne ja lõbus tantsuline rühmatreening, mis valminud treener Sven Idarand ja koreograaf Kristin Pukka koostöös. Tunni eesmärk on arendada osalejate tantsuoskusi, koordinatsiooni ning samal ajal tõeliselt nautida muusikat.
Treeningtund on ülesehitatud selliselt, et funktsionaalsele soojendusblokile (lülisamba ja liigeste liikuvus ning tantsutehnika arendamine) järgnevad eraldi lugudele seatud tantsud, millede käigus õpitakse selgeks ka tunni lõplik koreograafia, finaal-tants, peale mida võetakse hoog maha rahuliku ja lõdvestava venitusega. Tunnis kõlavad lood väga erinevatest žanritest, et lisaks koreograafia õppimisele proovida samu sammukombinatsiooone sobitada erineva karakteri ja rütmiga muusikasse. Tantsurõõm sobib ka täiesti alustavatele tantsuhuvilisele, sest ühte kava tehakse ja harjutatakse mitu kuud, mis annab võimaluse õppida, areneda ja nautida.

REEBOK TANTSUSTUUDIO - trenn, kus iga uus kava toob treeningsaali uue muusikastiili ning koreograafia, nii et igav ei hakka. Õppimine toimub peamiselt kokkumiksitud muusika saatel - lihtsatest põhisammudest arendatakse edasi kava, kuhu on juurde lisatud kätekombinatsioonid, rütmiseerimised, pöörded jms. Tunni lõpuks õpime ära mõne kindla finaaliloo jaoks seatud koreograafia. Tund sobib Sulle just siis kui oled tutvunud varem aeroobika põhisammudega, aga tunni õpetusmeetod võimaldab sul omandada tants ka juhul kui veel väljakutsuvamad sammud välja ei tule - alati saab jääda endale sobiva raskusastme juurde ja siis järgmisel nädalal juba edasi õppida. Reebok Tantsustuudios on alati oodata tõeliselt mõnusat tantsuklubi fiilingut!

STEP - tund toimub selleks ettenähtud spetsiaalsel stepipingil ülesse-alla liikudes ning taoliste liikumiste läbi sammukombinatsioone ja koreograafiaid õppides ning arendades. See on tantsuline vastupidavustreening peamiselt alakehale, kus liigutakse aktiivselt, arendatakse koordinatsiooni, nauditakse muusikat ja koreograafiat stepipingil.  See tund on täis energilist muusikat, tantsu ja emotsioone, mis sobib ennekõike tantsulise kogemusega treenijale ent kõik on oodatud, kui on soov areneda ja õppida - peaasi, et armastad liikumist!

Soovitav on treeningplaan läbi käia OMAklubi treeneriga, et tagada ohutu treeningkoormus, piisav areng ja motivatsioon.
Selleks broneeri endale esmakohtumine.