Sageli on inimesed teadlikud sellest, mida muutuste saavutamiseks on vaja teha ent teadmiste elluviimiseni ei jõua. Tehakse kas liiga vähe või liiga palju korraga, keskendutakse vähemolulistele asjadele või mitte õigele järjekorrale ning tihti võivad ka teadmised olla mitte täiuslikud.
Sinu ja toitumisnõustaja vahelises koostöös leiate võimalikult lihtsad ja väikesed muudatused ning keskendute uutele ja Sulle sobivatele harjumustele, mis järk-järgult aitavad muuta Sinu elustiili ja saavutada pikaajalist edu.
Eesmärk ei ole hakata lugema kaloreid ega toitu kaaluma, see on ebatäpne ja (tänapäeva maailmas) liiga ajakulukas ning tüütu, samuti pole see enamustele jätkusuutlik tegevus. Sinu eesmärgiks võib olla kaalulangetus või hoopiski selle tõstmine ent oluline on seda teha võimalikult lihtsalt ja suuta saavutatud tulemusi ka säilitada. Koos toitumisnõustajaga leiate Sinu jaoks sobivaima lahenduse elustiili muutuste osas (uni, stress, toitumine, treening), et saaksid oma keha ja tervise enda kontrolli alla.
Kohtute toitumisnõustajaga kuus kaks kuni kolm korda, et kokku leppida, millele Sa järgneval perioodil keskendud ja pühendud. Igal järgmisel kohtumistel vaatate üle tulemused ning saate seada uued sihid.

TOITUMISNÕUSTAMISE PROTSESSI KIRJELDUS:
  • Kohtumine toitumisnõustajaga 2x kuus (ESIMESEL kuul 3x!)
  • Enne esimesele kohtumisele minemist saadab nõustaja Sulle emaili teel üldise ankeedi täitmiseks (u 6 lk).
  • Esimesel kohtumisel süvenete ankeeti, täpsustate ja seeläbi tulevad välja oluliseimad väljakutsed ning kas on vaja täita lisa ankeete (stressiga toimetulek, toitumispäevik jne), et neid väljakutseid ja igapäevaseid tegevusi ning keskkonda lähemalt tundma õppida.
  • Teine kohtumine võib toimuda juba lähiajal peale esimest, seal pannakse paika, mis on esimene muutus ja sammud selle elluviimiseks. Toitumisnõustaja annab Sulle konkreetse ülesande.
  • Igal järgneval kohtumisel vaatate koos üle arengu ja protsessid, teete vajalikud muudatused ja panete koos paika Sinu järgmise ülesande.
Email again:
Toitumisnõustamist pakume vaid täispaketina ehk saad liituda toitumisnõustamisega igakuise paketina (esimene kuu 3 kohtumist, edaspidi 2 kohtumist) - sellega saad automaatselt ÜHEKS OMADE SEAST ehk sulle kehtivad ka kõik teised OMAde soodustused.
Anna meile teada oma soovist, et saaksime esimese kohtumise Sulle kokku leppida.