Me kõik oleme erilised ja meile kõigile on tähtsaimad just oma enda soovid ja unelmad ning nende täitumiseks oleme seadnud kindlad tingimused, millele oma aega ja tähelepanu panustame.

Spordiklubisid on mitmeid ja kindlasti leidub kõigile kuskil koht, kus täpselt see õige õhkkond ning sobivad treeningud. Meie soovime, et OMAklubis saaksid kokku just need inimesed kellel üksteisega koos tore treenida ning kes jagavad meiega teadliku treenimise ja seejuures emotsioonide olulisust oma igapäevas. 

OMAklubi on köitnud su tähelepanu, aga sa ei ole veel päris valmis liituma või trenni tulema?

Selle jaoks kutsume sind esimesele kohtingule - meie poolt mõnus tass teed või kohvi ning tore vestluskaaslane! Nagu ikka esimeste kohtingutega, siis no pressure – kohtumisega ei kaasne ühtegi kohustust, eesmärk on ainult üksteisega tuttavaks saada.


Mida kohtumisest oodata?

Tegu on just sinule pühendatud kohtumisega, kus tutvud OMAklubi treeningute, pakkumiste ja inimestega, saad rääkida oma kogemustest treeningute osas ning soovidest, eesmärkidest tulevikuks, et arutada, milliseid ühiseid samme võiksime nende suunas OMAklubis teha.


LEPI ENDALE ESIMENE KOHTUMINE KOHE SIIT, MEIE KODULEHELT.

  • vali alt ESIMENE KOHTUMINE (ankeet võib veidi laadida, anna talle mõni sekund aega), 
  • siis saad endale valida endale sobivaid vabasid aegasid.
  • kui sa ei tea kelle juurde tahad tulla,  siis automaatselt on valitud kõik treenerid; kui soovid kindlalt treenerit, siis vajuta tema nime peal
  • graafikus on kõigepealt näha vabad ajad (Time slot), sealt valid endale hommiku, lõuna või õhtuse vahemiku ja saadki täpsema aja endale broneerida
  • edasi saad meie broneerimissüsteemis BSPORT teha endale kasutaja (kui Sul seda veel pole) ja siis kinnitada tuleku

Broneeringu kinnitamiseks pead endale valima  "Tasuta esimene kohtumine"  teenuse (aga ära muretse, nagu nimi ütleb, siis raha Sult ei kasseerida). Vajuta lihtsalt Confirm my basket ja oledki valmis!

Edasi jääbki vaid oodata kuni OMAtreener Sulle kirjutab ja täpsemad juhised kohtumiseks saadab!

Muidugi, kui see keeruline või miski ei toimi, siis Sa võid alati kirjutada meile tuletrenni@omaklubi.ee ja lepime siis eraldi kohtumise kokku!

Meie juba ootame Sind!

OLULINE INFO BRONEERIMISEKS: Broneerida saab kuni 48 ette ehk esimesed ajad on näha kahe päeva pärast;) Tühistada saad kohtumist kuni 24 tundi enne kohtumist.