• Rühmatreeningud - ÜKS,  JÕURING
  • Personaalsed treeningud

Võta Eva-Liisiga ühendust:
evaliis@omaklubi.ee

EVA-LIIS AVAKIVI

Hüüdnimed: Eeeva, Lizunja, Iiv, Evski

"Minu jaoks on OMAklubi palju enamat, kui lihtsalt spordiklubi. See on jällenägemise rõõm, ühtekuuluvustunne, pühendumus ning teadmine, et Sinust hoolitakse - tunne, et oled OMA. OMAklubi kannab endas väärtusi, mis toetavad mõtestatud ja jätkusuutlikku lähenemist inimese tervisele ning heaolule Minu silmis moodustavad OMAklubi inimesed justkui ühe suure rõõmsa perekonna, kus üks on kõigi ja kõik ühe eest."


Saame tuttavaks
  • Lapsepõlve lemmikmäng - mäletan hästi, et skoorisin alati rahvastepallis
  • Sinu suurim kiusatus  - kui ausalt valida see kõige suurem, siis ilmselt friikartulitele ütlen alati: "Jah!".  Lisaks on mul veel suuremat sorti kiusatus kõikjal kõõluda või turnida.
  • Sinu esimene trenn - akrobaatika treening Tuvi tänaval - see oli nii lahe trenn, et mul on siiamaani isegi tänavanimi meeles!

TEEKOND TREENERINA
Hariduselt olen alushariduse pedagoog ning töötan ka praegu lasteaias liikumisõpetajana. 
Minu treenerikarjäär sai alguse 2014 aastal, kui otsustasin minna Eesti Võimlemisliidus aeroobika- ja rühmatreeningute treeneri koolitusele, kus sai omandatud ka vastav kutse. Pean seda üheks maailma põnevaimaks ametiks ning soovin minna sellesse süvitsi, seetõttu läbin pidevalt lisaks  hulgaliselt töötubasid, koolitusi ja loenguid.
Viimase aja üks suuremaid väljakutseid on minu jaoks FAF Eesti  personaaltreeneri koolituse läbimine, mille jooksul olen leidnud endale uue kutsumuse.