• Rühmatreeningud - JOOGARÕÕM
Võta Liisaga ühendust
liisa@omaklubi.ee

LIISA JOHANSON

Liisa on tõeline maailmahing, kes armastab reisida mööda maakera, samal ajal tundes end sama mõnusalt OMAklubis joogapõrandal.  

Saame tuttavaks
  • Lapsepõlve lemmikmäng - olin lapsepõlves väga aktiivne, Jooksin õues ringi, mängisin ukakat, keerukuju, keksu nagu ka kõik teised lapsed, aga kõige vingem oli polku ja päti mäng, ühed on pätid ja teised polkud ja pidi üksteist taga ajama , ema pidi mind vahel otsima majade vahelt, et söömas käiksin jooksmise vahel.
  • Sinu suurim kiusatus - reisimine
  • Sinu esimene trenn - olen käinud paljudes erinevates trennides, aga esimene oli vist korvpall.

TEEKOND TREENERINA
2015. aastal Lõpetasin Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis õenduse eriala. Sealt arenes suurem huvi inimmeele vastu ja loogiline otsus tundus spetsialiseeruda vaimse tervise õeks.

Jooga praktiseerimisega tegin algust õpingute ajal, et pingeid maandada. Jooga mõjus mu enesetundele nii hästi, et tahtsin ka teistele seda head tunnet edasi anda ning läbisin YogaFunc Level 1 treeneri koolituse Jocke Salokorpi käe all ja alustasin YogaFunc trennide andmisega.
Huvi ja himu uute teadmiste järele süvenes ning otsustasin edasi õppida. 2017-2018 läbisin ka 200 tunnise Vinyasa joogaõpetajate koolituse Infra Jooga stuudios. Ja siin ma nüüd olen.