OMAklubis on võimalik treenida nii lõbusates väikese grupi treeningutes mõnusas intiimses õhkkonnas, kui ka personaalsemalt suurepäraste treenerite juhendamisel personaalsetes ja grupi personaalsetes treeningutes.

Usume, et kombineerides erinevaid treeninguid ja segades seda kokku mõnusa emotsiooniga toetavate inimeste keskel, on võimalik saavutada parimad tulemused jõudmaks oma eesmärgini  - olgu selleks parem vorm, stressi maandamine või miks mitte ka õhtu sisustamine millegi kasuliku ja lõbusaga.

Väikese grupi treeningud
on ülesse ehitatud nii, et sealt leiaksid tuge treeningutega alustajad kui ka juba kogenud trennihaid. Meie treeningute keskseks osaks on üldkehaline treening, mis annab meile korraliku aluse keha toimimiseks ja arenguks. Lisaks on võimalik oma treeningplaani täiendada erinevate treenerite rätseptreeningutega, mis aitavad rohkem iseendasse vaadata või rohkem emotsioone välja näidata.
Rohkem infot OMAklubi väikese grupitreeningute kohta leiad  SIIT

Personaalsed treeningud 
annavad võimaluse veelgi täpsemalt liikuda oma parema enesetunde poole, olgu selleks siis konkreetsema eesmärgi püüdmine, mõningane tehnika lihvimine enne väikese grupi treeningutesse minekut  või lihtsalt võimalus leida endale päevas tund aega, mil suurepärane professionaalne treener juhendab sind läbi enesearengu.
Personaalsetes treeningutes saad osaleda üksi või grupi personaalses treeningus kahe või kolmekesi.
Rohkem infot OMAklubi personaaltreeningute kohta leiad SIIT 

Iseseisev treenimine JÕURUUMis
OMAklubis on olemas JÕURUUM, mis on küll peamislt mõeldud personaalsete treeningute läbiviimiseks, aga võimalusel on sinna oodatud treenima ka need, kes on juba meie personaaltreeneriga harjutanud ning kellele treener on andnud kava iseseisvaks treenimiseks.  Iseseisva treeningu eelduseks on TUGI TREENERIGA pakett, mille raames OMAtreener juhendab Sind iseseisvate treeningute läbiviimiseks.
Jõuruumis treenimisel tuleb jälgida väikese grupi treeningute plaani (nt, JÕURING treeningu ajal ei saa Jõuruumi kasutada) ja saame treenimise tagada ajal, mil klubis ei ole personaaltreeningute tipp-tundi.  
Rohkem infot OMAklubis iseseisvalt treenimise kohta leiad SIIT    

 
OMAklubis saab teenuste ja liikmepakettide eest kasutada ka STEBBY krediiti. Anna sellest meile teada, et saaksime summa Su kontolt võtta või kui soovid, saad ise osta teenuseid STEBBYs .