OMAklubis on keskmeks on meie pisike aga võimas JÕURUUM. See on peamislt mõeldud personaalsete treeningute läbiviimiseks ja on ka JÕURING treeningute toimumiskoht aga võimalusel on sinna oodatud treenima ka need, kes on juba meie personaaltreeneriga harjutanud ning kellele treener on andnud kava iseseisvaks treenimiseks.

OMAklubis ei ole võimalik JÕURUUMis treenida drop-in põhimõttel (ühekorra pileti alusel). Jõuruumi saavad kasutada vaid need kes on käinud varasemalt OMAklubi personaaltreeneri juures (võtnud vähemalt ESIMESED VIIS paketi) ja nemad on teinud iseseisvaks harjutamiseks treeningkava. Kui külastad personaaltreenerit korrapiletite alusel, siis maksab üks trenn JÕURUUMis ühekorra pileti hinna ehk 15 EUR.
OMAklubi liikmed (OMAlepingu sõlminud treenijad) on oodatud JÕURUUMi oma liikmepaketi kordade alusel, kui treeningkorrad otsas, siis ühe lisatrenni hind on 7,20 EUR.

JÕURUUMIs saab treenida ajal mil ruumis on olemas JÕURUUMItreener (graafiku alusel E-N kell 16-20, muul ajal kokkuleppel), kes aitab treenija registreerida trenni ja vajadusel juhendab ja suunab või pakub lihtslt head seltskonda:)

Jõuruumis treenimisel tuleb jälgida rühmatreeningute plaani (Jõuring treeningu ajal ei saa Jõuruumi kasutada). Kuna tipp-tundidel võib ruumis olla mitmeid personaaltreenereid oma treenitavatega, siis broneeri endale koht kirjutades meile:
jouruum@omaklubi.ee või helista meile 655 9800.


Individual training in STRENGTH ROOM
OMAklubi has also so called STRENGTH ROOM, which is mainly meant for carrying through personal training sessions, but it welcomes those who have been already training without personal trainers and who have been given a program for individual workouts.  The precondition for training individually in our Strength Room is to have a TUGI TREENERIGA (SUPPORT FROM TRAINER) package, where our trainer guides You through Your individual trainings.
To train in the Strength Room, you should first check our small group training classes schedule (e.g. if there is JÕURING/CIRQUIT TRAINING class, then the room is booked for this class) and we only can offer the room off-peak hours.
More information about training individually in OMAklubi can be found HERE.