SOOVID LEIDA ENDAS TRENNIHUNTI
VÕI SAADA TAGASI TRENNIVAGUNILE? 
SAA TUGEVAMAKS HEADE EMOTSIOONIDEGA!

Kui sa oled mõelnud, et sooviks treeningutega alustada või viia need uuele tasemele ja OMAklubi on Sinus huvi äratanud, aga sooviksid veidi enne tutvuda meiega, siis siit tulebki parim võimalus Sulle.
Meil on efektiivseim ja soodsaim tutvumispaketiga TRENN 1-2-3. See on ühest küljest parim ja kiireim võimalus tunda seda, mida ja kuidas OMAklubis tehakse. Teisest küljest on tegu  väga tõhusa perioodiga Sulle endale leida armastus jõutreeningute vastu ning  miks mitte ka leida uusi trennisõpru, kellega koos vahvam treenida. 
Muide, me teeme saadavaks ainult väga limiteeritud arvu kohti. Meie eesmärk on kõigile OMAklubis olijate pakkuda suurepärast elamust ning olla personaalselt kohal kõigi OMAde jaoks. Loodemegi, et TRENN 1-2-3 seda tunnet just ka Sulle edasi annab! 

INFO TRENN 1-2-3 KOHTA:
 • 3 NÄDALAT
 • 3 GRUPI PERSONAALSET TREENINGUT registreeritud ajaga grupis
 • 3 OMAKLUBI VÄIKESE GRUPI TREENINGUT endale sobival ajal OMAklubi tunniplaanist
 • KOHTUMINE OMATREENERIGA oma edasisteks sammudeks
 • Kui hakkad programmi raames OMAklubi liikmeks, siis KINGIME KOLM TASUTA VÄIKESE GRUPI TREENINGUT Sulle kasutamiseks esimese kolme kuu jooksul.

SELLE KÕIGE HIND KÕIGEST 75 EUROT*


Järgmised TRENNIKIIRENDI grupid:


Registreerimiseks ei ole midagi keerulist. Lihtsalt täida ära kohe siin lehe all olev registreerimisvorm ja me võtame Sinuga ühendust kõige edasisise kohapealt.

NB! Registreerimine toimub põhimõttel "kes-ees-see-sees" ehk kui grupp täis, siis teavitame Sind ning pakume võimalust teiste gruppidega 

Kui Sul on täpsemaid küsimusi, siis kirjuta meile tuletrenni@omaklubi.ee või otse OMAtreenerile.

Email again:
Soovin registreeruda TRENN 1-2-3
Paketi eest soovin tasuda

*Paketi TRENN 1-2-3 kasutamise peamised reeglid:
 • TRENN 1-2-3 paketti saab kasutada iga inimene vaid üks kord! Paketi lõppedes on võimalik valida endale mõni teine OMAklubi põhipakett või ka kasutada teisi intropakkumisi.
 • Paketi kasutamine on piiratud täpselt 21 päeva peale (paketi algus esmaspäeval ja lõpp kolme nädala pärast pühapäeval, k.a).
 • Paketiga liitumist saab tühistada kuni 24h enne grupi alustsamist.
 • Liitumisel valib iga paketiomanik endale sobiva aja semipersonaaltreeninguteks, mil ta kolmel nädalal osaleb 3-4 inimese grupi personaaltreeningus OMAtreeneri juhendamisel. See treeningu aeg on seotud terve paketi jooksul konkreetse treenijaga - nende treeningute aegasid ei ole võimalik  ümber tõsta või vahetada
 • Kolm väikese grupi treeningut saab paketiomanik valida perioodil OMAklubi tunniplaanist, osaleda saab samadel alustel kui teised klubiliikmed või ühekorra piletiga treenijad - tundi saab läbi BSPORT süsteemi registreerida kuni 60 minutit enne selle algust, broneeringut saab tühistada samamoodi hiljemalt 60 minutit (tunni hilisema tühistamise või treeningusse mitte tulemise juhul, läheb treeningkord kasutusse)
 • Perioodi jooksul on paketiomanikul võimalik osaleda ka 30-minutilises kohtumises OMAtreeneriga, et arutada treeningeesmärke ja ootusi klubile ning soovi korral leida endale võimalik liikmepakett. Kohtumine võib toimuda nii OMAklubis kohapeal või üle ZOOM-kanali, kuidas paketiomanikule sobib.
 • Kolm tasuta väikese grupi treeningut saab paketiomanik kingiks, kui pärast 21-päevast intropakkumist liitub OMAklubi täieõiguslikuks liikmeks (sõlmib liikmelepingu, mis võib sisaldada väiekse grupi treeninguid ja/või personaalseid treeninguid).
 • TRENN 1-2-3 pakett tuleb osta osta välja enne paketi algust - registreerudes saadetakse link OMAklubi broneerimissüsteemi BSPORTist paketi soetamiseks (vajalik krediitkaardi olemasolu) või klubis kohapeal esimese treeningu eel sularahas või kaardiga. Kui soovid paketi eest arvet, siis saad sellest teada anda registreerudes.