OMAklubi uus pesa Uue Maailma serval

Alates oktoobrist asub OMAklubi uuel aadressil - nüüdsest leiate meie toredad inimesed ja hoole ning armastusega treeningud ajaloolises Lutheri kvartalis aadressil Vana-Lõuna 39.

Meie uus kodu kolib seega linna südamest veidikene kaugemale, kuid sellega kaasneb ainult palju head. Nimelt hakkab meil olema lausa kaks eraldi ruumi – OMAklubi JÕU RUUM koos rühmatreeningutega ning OMAklubi RESIDENTS jooga-, pilatese-, klassikalise tantsu treeningute ja koolituste tarvis. Jõu Ruum saab olema mahukam kui enne, uutes ruumides on eraldi saun ja armas terrass residentsis. Lisaks muidugi väga hubane ja mõnus keskkond, lihtsam ligipääs autoga ja palju muud.

 

Kuna iga kolimine on alati põnev, kuid väljakutsuv ettevõtmine, siis saame end sisse seada uues kodus etappide kaupa. Esmalt alustame uut elu RESIDENTSis ja niipea kui on valmis saanud meie JÕU RUUMi riietusruumid, saame klubi taas käivitada täies mahus.

 

Nüüd aga veidi informatsiooni, kuidas oktoobis elu-olu olema hakkab:

  

Treeningud

Ka sisseelamisperioodile on meie eesmärk pakkuda kõigile meie tuntud headuses treeninguid, seda nii rühmatreeningutes kui ka personaalses vormis. Kuna saame esialgu sisse kolida RESIDENTSt, siis on meil ruumi veidi vähem, aga usume, et kõik toredad treenijad mahuvad kenasti ära.

Personaaltreeningute osas juhendab Sinu personaaltreener Sind juba täpselt, aga ükski trenn ära ei jää – oleme sisustanud kaks ilusat tuba selleks, et seal saaks personaalseid treeninguid läbi viia.

Rühmatreeningud – jälgi meie tunniplaani kodulehel või MINDBODY süsteemis, sättisime tunniplaan kõik teie lemmiktunnid ja lisasime juurde ka mõned uued. Kuna esialgne rühmatreeningute ruum on eelmisest veidi väikesem, siis vastavalt nii ka mahutavus – palume teil end tundidesse kirja panna, sest siis saate olla kindlad, et teile lahedalt seal ka ruumi jagub!

 

Eluolu

Kuna meie RESIDENTSi II korruse ruumid on hetkel kasutuses personaaltreeningute tegemiseks, siis pole meil kahjuks eraldi riietusruume. Riietuda saab hetkel nii dushiruumis (mis saab üldisel olema broneeritud naistele) ja väikeses kambrikeses (broneeritud meestele). Pesus saab seega ajutiselt käia vana tuttava MEHED PESUS/NAISED PESUS sildi abil!

 

Parkimine

OMAklubi liigub nüüd KESKLINN tsooni - maja eest leiab hulganisti parkimiskohti, aga lahedam variant on oma auto sättida sõidutee teisele poole Pärnu mnt viadukti alla. Kes soovib parkida tasuta ja ei pelga trenni tulles teha ette ära väike soojendus lühikese jalutuskäiku näol, siis paarsada meetrit eemal, teisel pool raudteed on tasuta parkimine. Kitseküla peatuse juurest saab kenasti üle raudtee tulla, sealr edasi paar sammu ja oledki kohal!

 

Paketid ja treeningkorrad

Kõikide OMAde ostetud paketid ja treeningkorrad kehtivad edasi täpselt nii nagu varem. Samamoodi on võimalik kõiki treeningkordasid ja pakette juurde osta endale samadel tingimustel. Kui sa veel ei ole klubiga tuttav või sooviksid enda tutvust uuendada siis soovitame meiega esimesele kohtumisele tulla – meie toredad treenerid on suurima hea meelega valmis sinuga kohtuma ja sinu soove ning vajadusi arutama. Esimesr kohtumist on kõige lihtsam kokku leppida meie kodulehel: http://www.omaklubi.ee/esimene-kohtumine

Lisaks on kuni 2. oktoobrini SportID süsteemi kasutajatel ja unetutel sõpradel võimalik soetada OMAklubi häid pakkumisi ÖÖMÜÜGIL: https://campaign.sportid.ee/?vero_id=50131&vero_conv=tTQY8k5GwwF9jU1IQdGP0MlQYEiK-MsMovOhK6Fl45FfYpaoOvlOJy8OAjurjz1BCZp9QOLCwFQuf-96bAehOUQn-P_mf0Wd 

Kui sul on meile küsimusi, siis kirjuta julgelt ja vastame sulle suurima hea meelega! 

Armsate kohtumisteni 

Sinu OMAklubi


Eelmine
Uued tähed OMAklubi universumis
Järgmine
Kõik uued ruumid valmis

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: