Why do we think OMAklubi is special?

SVEN: "
OMAklubi sai juba loodud selle mõttega, et ühendada inimesi, kes soovivad sportimisele veidi teistmoodi läheneda - mitte ajada taga kaalunumbrit vaid kasvatada teadlikkust, mitte otsida kiireid lahendusi vaid nautida protsessi. Samas üks ei välista teist. Tõeline fenomen on, et siin sõbrunevad inimesed, kes muidu elus kokku ei puutu, aga siis emotsioonid ja treening ühendavad. OMAklubi on kui kodu kuhu tulla on alati tore – muide, isegi kohvi saab!"


KADI: "OMAklubi on hubane ja kodune väike mõnus klubi, mille kohta sobib kasutada omadussõnu asjalik, sõbralik ja positiivne. Kõik selles klubis ongi OMAd. Treenime klubis väikestes gruppides - keskendudes igale inimesele personaalselt suudame veelgi kiiremini treenijate teadlikkust tõsta. Võib öelda, et OMAklubi on nagu Eesti: väike aga vägev!"

EVA-LIIS: "Minu jaoks on OMAklubi palju enamat, kui lihtsalt spordiklubi. See on jällenägemise rõõm, ühtekuuluvustunne, pühendumus ning teadmine, et Sinust hoolitakse - tunne, et oled OMA. OMAklubi kannab endas väärtusi, mis toetavad mõtestatud ja jätkusuutlikku lähenemist inimese tervisele ning heaolule Minu silmis moodustavad OMAklubi inimesed justkui ühe suure rõõmsa perekonna, kus üks on kõigi ja kõik ühe eest."


MIHKEL: " OMAklubis pole lemmikloomad lubatud, vaid peaaegu kohustuslikud. Aga üks tingimus on - nende peremehed/perenaised peavad hästi käituma. Ja meil on tõenäoliselt kõige suurem valik sangpomme Eestis."
 
EVA-LENA: "Me oleme perekond,me oleme OMAd. OMAklubis veedetud aeg on kvaliteetaeg. Klubisse sisse asudes sa pole üks sajast vaid sa oled OMA! Me hoolime! Me harime!"