OMAklubi Spordiklubi Uus-Veerenni stuudio on avatud kõigile neile, kes sooviad kas iseseisvalt või personaalse treeneriga hubases ja kenas keskkonans treenida. 
Tänu koostööle Marko Kodudega, on eriti soodsalt võimalik stuudios treenida Uus-Veerenni elanikel, aga muidugi on oodatud kõik praegused ja tulevased OMAklubi Spordiklubi liikmed ja sõbrad.

Mis teeb meie Uus-Veerenni stuudio eriliseks?
Muidugi hubane ja tore keskkond ilusas ruumis, aga eks klubile annavad hinge ikka need inimesed, kes klubis viibivad ja treenivad. Soovid sa alustada üldkehalise treeninguga, täiendada oma muu spordiala treeninguid üldkehalise treeninguga või lihtsalt võtta endale päeva mõningaid hetki, kus ise-endaga olla, meie juures oled igastahes oodatud!

Selleks, et kõigil oleks klubis tore olla, et me mõistaksime ühiselt ruumi ühiskasutamise kokkuleppeid (kodukorda) ja et ka tunneksime ruumis üksteist - peavad kõik Uus-Veerenni stuudios treenida soovijad tulema meiega tasuta esimesele konsultatsioonile.

Kuidas meie juures treenida saab?
  • Peamiselt on ruum ikka iseseisvaks treenimiseks - seda saavad teha OMAklubi liikmed (selleks on vajalik liituda meie spordiklubiga ja tasuda liikmemaksu, mis võimaldab klubi kasutada);
  • Muidugi on OMAtreenerid olemas jooksvalt, et kõik treenijad saaksid treeningutest võimalikult palju kasu, selleks pakume lisaks TUGI TREENERIga programmi, mille saab eriti mugavalt ja soodsalt enda paketile juurde lisada.
  • Kui aga soovid, et treener sinule personaalselt trenni juhendaks, kas siis treeningute alguses või olla sinu kõrval pidevalt, siis muidugi on meie valikus ka mitmeid personaaltreeningute pakette ja muidugi on võimalik klubi liikmena personaalseid treeninguid kasutada kõige soodsamalt.
Paar olulist punkti:
  • Omaklubi Uus-Veerenni stuudio liikmepakett võimaldab sissepääsu vaid Uus-Veerenni stuudiosse, kuid võimalik on soetada endale juurde treeninguid meie Lutheri jõuruumi, nt väikese grupi treeningutele
  • Uus-Veerenni stuudios treenijad ona täieõiguslikud OMAd (ehk Omaklubi Spordiklubi liikmed) ja neile laienevad kõik samad soodustused
  • Liikmepakett on personaalne ja sellega kaasnevaid õiguseid ja soodustusi ei ole võimalik edasi kanda teistele isikutele, ka ei tohi klubisse endaga teisi treenijaid kaasa võtta (kui just tegu pole juba Omaklubi Spordiklubi liikmega)
  • Klubis võivad treenijaid juhendada vaid Omaklubi Spordiklubi treenerid (OMAtreenerid), teisi treenereid ei tohi endaga klubisse kaasa võtta.
  • Kuna ruum on pisike, siis selleks, et kõigil oleks seal hea treenida, on vajalik enda soovitud treeningaeg broneerida, et saaksime tagada piisava ruumi
  • Klubi ruum on avatud iga päev 6:00-23:00, nii et treeningud tuleb arvestada selliselt, et enne klubi sulgemist oleks treening lõpetatud
  • Omaklubi Spordiklubil on õigus vajadusel piirata stuudio kasutamist, nt pakkudes aeg-ajalt väikese grupi treeninguid või korraldades ruumis eriüritusi. Sellest teavitatakse kõiki klubi liikmeid e-kirja teel ja teadetega stuudio seinal aegsasti.

INDIVIDUAL TRAINING

SUPPORT FROM TRAINER

PERSONAL TRAININGS