OMAklubi saab 3 aastaseks

28. märtsil kell 20:00 peame kõik koos OMAklubi järgmise verstaposti ületamist - me oleme emotsioonidega treeningut maale toonud juba KOLM aastat!

2016. aasta 14. märtsis toimus Sakala 18 ruumides esimene OMAklubi treening - suurt midagi veel peale seinte ja suure tahte ruumides ei olnud, aga juba olid meiega tõeliselt toredad inimesed.
Pärast seda on OMAklubi kasvanud ja arenenud ning seda kõike ikka kõigi vahvate OMAde ja sõprade toel.

Nüüdseks oleme end sisse seadnud juba tõeliselt vahvatesse ruumidesse Lutheri kvartali kaitsvate müüride vahel ja aeg on lennanud sinnamaani, et me peame juba oma kolmandat sünnipäeva.

Selle puhuk kutsume kõiki oma sõpru ja nende sõpru OMAklubisse vahvale sünnipäeva olemisele 28. märtsil alates kella 20:00. Katame laua tõeliselt hea Sushi plaza sushiga, pakume mõnusat naturaalselt mineraal vett Haagelt ja paneme laheda muusika mängima, ning naudime ükstese vahvat seltskonda!

Sissepääsuks too maimukesele ja kõigile külalistele vaid midagi mõnsuat magusat - koogid, küpsetised, tordid jms on alati klubis teretulnud. Esitame väljakutse - kui palju suudab klubi kooki hävitada:)

Anna oma tulekust meile teada kirjutades tuletrenni@omaklubi.ee või klubis kohapeal. 
Eelmine
Sinu UUS ELU algab 20. jaanuaril
Järgmine
UUS ELU väikese grupi personaaltreeningud alustavad!

Sellel postitusel on 2 vastust

fRDVXiHvKhptIP
ZrbNAvuhJ
2. jaanuar 2020
BeXtQNpFTj
CrBDsfMT
2. jaanuar 2020
Email again: