UUS ELU väikese grupi personaaltreeningud alustavad!

Septembrist alates teeb OMAklubi veelgi enam lihtsamaks alustamise treenimisega - alusta kasvõi kaheksa nädala kaupa. Alustasvad kuni 4 inimesega väikese grupi personaaltreeninggrupid meie parimate juhendamisel.
Kusjuures pole vahet, kas oled juba kogenud treenija, kes alles tahab proovida OMAklubi, või oled alles (üle pika aja) esimesi samme treeningutesse tegemas.
Alates septembri kolmandast nädalast alustavad UUS ELU programmis ka väikese grupi personaaltreeningud (gruppi mahub kuni 4 inimest). Meie treenerid Janar, Mihkel ja Eva-Lena ootavad endaga treenima läbi nädala erinevatel sobivatel kella-aegadel - oled sa hommikuinimene, soovid kõik kenasti päeval korda teha või hoopis õhtukuulutaja - kõigile on sobiv võimalus olemas.

Väikese rühma personaaltreening sobib just neile, kes nt pole varem jõutreeninguga tegelenud või pole kindel,  kas ta seni on kõike õigesti teinud. Personaaltreener juhendab, õpetatab ja korrieerib Sind, et suudaksid teha kõiki harjutusi turvaliselt aga samal ajal ka piisava koormusega, et Sulle sellest kasu oleks. Olgu su eesmärgiks lihtsalt treeningharjumuse tekkimine, kaalu langetamine või tõstmine või hoopiski midagi muud - grupiga alustades saab treener Sulle just vastava eesmärgi järgi treeningud koostada.

Kuna aga treeningus vähe osalejaid, siis saavad juba kogenenud treenijad samal ajal ka endale jõukohaselt treenida. Personaaltreener suudabki sellisel juhul suunata treenijad väljakutsuvamate harjutuste või raskustega. Aga alles jääb see, et kõik grupis saavad üksteist toetada ja seetõttu on treeningud lausa lust.

Esimesed treeninggrupid alustavad septembri 3. nädalal ja võimalik on valida nelja grupi vahel:
  • JANARI I grupp: E ja K kl 12:00
  • JANARI II grupp: T ja N kl 19:00
  • MIHKLI grupp: K ja R kl 9:00
  • EVA-LIISI grupp: T ja R kl 13:00

Täpsem info programmi kohta ja registreerumine SIIN.  Alati oled oodatud meile ESIMESELE KOHTUMISELE, kus saame ka programmist täpsemalt rääkida või siis kirjuta meile tuletrenni@omaklubi.ee

 
Eelmine
OMAklubi saab 3 aastaseks
Järgmine
Töötoad aitavad alustada ja innustavad kaugemale minema

Sellel postitusel on 10 vastust

IXzeoOdgGMEh
NMDZGKmI
2. jaanuar 2020
WcyrvFAGzIseiP
QhAkvFgnJW
2. jaanuar 2020
EoKRZapmSDsj
kAbfLMmXIPY
20. oktoober 2020
yECWKLBxXb
tZGKQPOyr
20. oktoober 2020
tHwUWfOYlRBbza
cGuSjZsQrvwxAYaB
5. detsember 2020
NSInZVwlfg
jTBoYJuHgScDdat
5. detsember 2020
quywgrNvmJS
vGmfcVKaputkzg
21. detsember 2020
LHscyXGVJlBNYkKw
KMnsQwqOpdFGyLo
21. detsember 2020
ArEdhaJXNplC
BTwrhzdEqLiJPM
26. märts 2021
GwHvPTuSLKENZge
VcTjWFaw
26. märts 2021
Email again: