TREENINGPROGRAMM: UUS ELU
Muuda kaheksa nädalaga oma elustiili, meeleseisundit ja välimust. Eelnev treeningkogemus ja motivatsioon pole kohustuslikud.
Nüüd on Sul võimalus kaheksa nädalaga panna alus oma uuele elule parema tervise, enesekindluse ja veelgi kenama välimuse suunas, seda kas läbi üldkehalise treeningu või pilatese gruppidega liitudes.

Pole oluline kas oled juba varem treeninud või täiesti noviits, OMAklubis on võimalik alustada programmiga, mis aitab Sind õigele suunale aktiivseks ja tervislikuks eluks.

Esimene samm on juba tehtud - oled jõudnud siia lehele, olgu selle põhjuseks ootus leida muutusi elus, parem füüsiline vorm, rohkem tähelepanu, lihtsalt soov endale aega leida. Räägime nüüd sellest täpsemalt mis sind võiks ees oodata.

OMAklubis tehakse kõike alati veidi omamoodi ja nii põhjalikult kui võimalik. Me mõistame turvalisuse olulist treeningus ja soovime tagada samal ajal ka arengut. Muidugi on oluliseks osaks motivatsiooni leidmine, harjumuste muutmine ning järjepidevuse saavutamine. Just selleks anname Sulle vajalikud tööriistad, võimaluse liikuda ja toredad inimesed kelle seltskonnas seda teha. 

Tule liitu ühe meie treeninggrupiga, kes kahe kuu jooksul kogunevad iga nädal kaks korda ning toetavad üksteist aktiivsema elu ja parema tervise poole liikumisel. Lisaks on Sul võimalus osa võtta veel OMAklubi tavatundidest ja kasutada personaaltreeneri teenuseid kõige parematel tingimustel. 

Nii et grupis treeningu programm on Sulle, kui soovid tulemusi, treenida teadlikult ja turvaliselt, omada teadmisi oma elustiili muutmiseks ning treenida toredas seltskonnas. Ka sobib see programm kõigile, kellele muidu spordiklubid ei meeldi või kes seni on saanud ebameeldiva kogemuse osaks treeningus - olgu selleks siis liigselt survestavad või vähese teadmiste pagasiga treenerid, ebapersonaalne keskkond vm. 


MIDA PROGRAMM SISALDAB?

Kui oled nüüd  võtnud endale sooviks tõsiselt alustada UUT ELU, siis  nõuab see muidugi pühendumist - tervise ja treeningu juures kiireid ei ole.  Me pakume Sulle võimalust programmis osalemiseks kahel viisil:

UUS ELU täisprogramm (mida kindlasti soovitame kindlamate tulemuste jaoks):
 • 2 treeningut oma grupiga (ühes grupis kuni 6 osalejat) OMA treeneri juhendamisel;
 • lisaks võimalus teha 1 treening nädalas OMAklubi tunniplaanis pakutavates treeningutes (olgu su sooviks jõutreeningud, jooga või tants);
 • soodustingimustel lisatreeningud OMAklubi rühmatreeningutes või personaaltreeneri juures.

 • UUS ELU grupp (kui soovid veidi väiksemalt treeningutega alustada):
 • 2 treeningut oma grupiga (ühes grupis kuni 6 osalejat) OMA treeneri juhendamisel;
 • soodustingimustel lisatreeningud OMAklubi rühmatreeningutes või personaaltreeneri juures.

 • KUI PALJU PROGRAMM MAKSAB?

  Kõike seda tundub palju aga me oleme kindlad, et see viib Sind edasi oma eesmärkide poole. 

  Liitudes UUS ELU täisprogrammiga maksab Sulle 170 eurot.

  Kui soovid osaleda vaid oma gupiga treeningutes ehk võtta UUS ELU grupi paketi või oled juba OMAklubi Spordiklubi liige ja soovid lisada grupis treeningud enda paketile, siis on hind vaid 120 eurot.

  Programmitasu tuleb tasuda enne programmi algust (arve alusel ülekandega, OMAklubis kaardiga või sularahas).

  Registreeri kohe, sest kohtade arv gruppides on piiratud! Registreerumisvormi leiad kohe siit vormi alt.

  MILLISEID GRUPPE SAAN VALIDA?  UUS ELU treeningprogrammi grupid on järgmised:

  • HOMMIK I: esmaspäev ja kolmapäev kl 7:30 (juhendaja Eva-Liis)
  • HOMMIK II: teisipäev ja neljapäev kl 7:00 (juhendaja Sven)
  • ÕHTU: esmaspäev ja reede kl 19:00 (juhendaja Eva-Liis)
  • PILATES: teisipäev ja reede kl 11:00 (juhendaja Eva-Lena Raenok)


  MIS MA TEEN KUI MUL ON LISAKÜSIMUSI?
  Me oleme hea meelega valmis vastama kõigile Su küsimustele. Kiiremate küsimustega kirjuta meile e-mail tuletrenni@omaklubi.ee

  Kui soovid aga veidi rohkem teada või meiega arutada kas programm Sulle sobib, siis oled oodatud meie juurde tasuta esimesele kohtumisele (täpsema info ja registreerumisvormi leiad SIIT)
  Email again:

  JAH, MA SOOVIN OSALEDA! MIS EDASI?
  Ole hea ja täida ära allolev registreerumisvorm. Selle alusel saame Su soovitud gruppi ära registreeruda (igaks juhuks palume teha kaks valikut kui esimene valik peaks olema juba täis saanud) ja võtame kõike täpsema osas Sinuga juba otse ühendust.

  Sinule kõige paremini sobiv grupp
  Kui Su valitud grupp peaks olema täis saanud vahepeal, siis mis võiks olla Su teine sobilik grupp?
  Oluline info registreerumiseks
  - registreerumine UUS ELU programmi loetakse siduvaks registreerumisvormi saatmisel, kinnituskirja ja arve saamisel Omaklubi Spordiklubi poolt
  - arve tuleb tasuda ära enne UUS ELU programmiga alustamist ülekandega, OMAklubis kohapeal kaardiga või sularahas (vastavalt esitatud arvele)
  - programmist loobumisel või poolelijätmisel programmi liikmemaksu ei tagastata, v.a tervislikel põhjustel (sellisel juhul programmi poolele jätmisel makstakse tagasi kasutamata jäänud osa programmist); tervislikel põhjustel programmist loobumisel palume esitada arstlik tõend
  - programmis osalemist on võimalik üks kord edasi lükata, tasu tuleb tasuda registreerudes
  - programmis osaledes on võimalik vahetada oma treeninggruppi, sellest Omaklubi Spordiklubi ette teatades (vähemalt eelneval nädalal)
  - kui pole võimalik osaleda mõnel nädalal oma kindlaksmääratud grupiga treeningus, on võimalik see vahetada treeninguga teises grupis või OMAklubi treeningu vastu sellest Omaklubi Spordiklubi ette teavitades (vähemalt eelneval nädalal)
  - treeningusse hilinedes tuleb sellest teavitada OMA treenerit ja kui liiklus või ühistransport veab täiesti alt, siis pakub OMAklubi võimalusel variandi treeningkord järgi teha. Treeningusse lubatakse kuni 5 minutise hilinemisega, seda osaleja enda turvalisuse huvides.
  - kui treening jääb ära Omaklubi Spordiklubi poolsetel põhjustel, siis võimaldatakse osalejatele asendustreening (kas teises grupis või OMAklubi rühmatreeningus või pakutakse tervele grupile asendusaeg).
  - UUS ELU programmis osalejad saavad programmi perioodiks Omaklubi Spordiklubi liikmeteks (kui nad seda juba ei ole) ja neile kehtivad kõik OMAklubi "ÜKS OMADE SEAST" soodustused (10% soodustust kõikidelt toodetelt, lisatreening 7,20 eurot, personaalne treening 39 eurot, täpsem info hinnakirja kohta SIIT.