TREENINGPROGRAMM: UUS ELU
Muuda kaheksa nädalaga oma elustiili, meeleseisundit ja välimust. Eelnev treeningkogemus ja motivatsioon pole kohustuslikud.

Nüüd on Sul võimalus kaheksa nädalaga panna alus oma uuele elule parema tervise, enesekindluse ja veelgi kenama välimuse suunas.

Kolm treeningut nädalas väikeses grupis, juhised liikumis- ja toitumisharjumute parandamiseks, personaalne juhendamine ja tagasiside - kõik selleks, et saaksid tugevamaks, saledamaks või lihtsalt aktiivsemaks versiooniks endast.

Pole oluline kas oled juba varem treeninud või täiesti noviits, OMAklubi on loonud programmi, mis aitab Sind õigele suunale aktiivseks ja tervislikuks eluks.

Esimene samm on juba tehtud - oled jõudnud siia lehele, olgu selle põhjuseks ootus leida muutusi elus, parem füüsiline vorm, rohkem tähelepanu, lihtsalt soov endale aega leida. Räägime nüüd sellest täpsemalt mis sind võiks ees oodata.

OMAklubis tehakse kõike alati veidi omamoodi ja nii põhjalikult kui võimalik seetõttu oleme loonud ka treeningprogrammi, millesarnast Eestist teist ei leia. UUS ELU  on 8-nädalane programm, mille raames saad õppida endale täisväärtuslikuks  ja aktiivseks eluks, hea tervise taganiseks või miks mitte ka seksika keha saamiseks baasoskused ja -teadmised ning muidugi juba edukalt alustada teed selles suunas. Kokkuvõttes on programmi suurepärane vundament Sinu uuele elule.

Me mõistame turvalisuse olulist treeningus ja soovime tagada samal ajal ka arengut. Muidugi on oluliseks osaks motivatsiooni leidmine, harjumuste muutmine ning järjepidevuse saavutamine. Just selleks anname Sulle vajalikud tööriistad, juhendame ja julgustame Sind terve programmi jooksul. Seda kõike toredate inimestega ühises grupis. 
Nii et see programm on Sulle, kui soovid tulemusi, treenida teadlikult ja turvaliselt, omada teadmisi oma elustiili muutmiseks ning treenida toredas seltskonnas. Ka sobib see programm kõigile, kellele muidu spordiklubid ei meeldi või kes seni on saanud ebameeldiva kogemuse osaks treeningus - olgu selleks siis liigselt survestavad või vähese teadmiste pagasiga treenerid, ebapersonaalne keskkond vm. Lisaks suurepärastele treeneritele kes juhendavad gruppe, toetame Sind kõikvõimaliku
teaduspõhise infoga treeningust,
toitumisest ja harjumuste muutmisest.


MIDA PROGRAMM SISALDAB?

Kui oled nüüd  võtnud endale sooviks tõsiselt alustada UUT ELU, siis  nõuab see muidugi pühendumist - tervise ja treeningu juures kiireid ei ole.  Me oleme Sulle kokku pannud programmi, mis loob baasi Sinu uuele elule:
 • Sissejuhatav töötuba toitumise ja treeningu alustest ning harjumuste muutmisest 
 • 2 treeningut oma grupiga (ühes grupis kuni 6 osalejat) OMA treeneri juhendamisel, 
 • lisaks võimalus teha 1 treening nädalas OMAklubi tunniplaanis pakutavates treeningutes (olgu su sooviks jõutreeningud, jooga või tants) 
 • UUE ELU juhendmaterjal, mis saadab sind läbi terve programmi ja sealt edasi ka
 • Soovi korral kehaanalüüs programmi alguses ja lõpus
 • pidev tugi ja infvahetus e-maili ja/või FB vahendusel OMA treeneriga
 • toitumis- ja treeningalane info pidevalt Sinu e-mailil või FB grupis
 • meeleolukas programmi lõpp-üritus
 • vabatahtlik enne ja pärast piltide tegemine professionaalse fotograafi ja meikariga
 • vabatahtlik enne ja pärast piltide konkurss - terve grupi peale saab üks osaleja oma raha tagasi!
 • soodustingimustel lisatreeningud OMAklubi rühmatreeningutes või personaaltreeneri juures

KUI PALJU PROGRAMM MAKSAB?

Kõike seda tundub palju aga me oleme kindlad, et see viib Sind edasi oma eesmärkide poole. 

Kogu programm maksab Sulle 300 eurot.

Kui oled juba OMAklubi Spordiklubi liige, siis on hind vaid 250 eurot.

Programmitasu tuleb tasuda enne programmi algust (arve alusel ülekandega, OMAklubis kaardiga või sularahas).

Registreeri kohe, sest kohtade arv gruppides on piiratud! Registreerumisvormi leiad kohe siit vormi alt.

MILLINE ON PROGRAMMI AJAKAVA?UUS ELU treeningprogrammi grupid on järgmised:

 • I grupp: esmaspäev ja kolmapäev kl 7:30 (juhendaja Sven)
 • II grupp: esmaspäev ja kolmapäev kl 12:00 (juhendaja Janar)
 • III grupp: esmaspäev ja kolmapäev kl 20:00 (juhendaja Sven)
 • IV grupp: teisipäev ja reede kl 9:00 (juhendaja Eva-Liis)
 • V grupp: kolmapäev  kl 13:00 ja reedel kl 16:00 (juhendaja Eva-Liis)
 • VI grupp: reede ja pühapäev kl 19:00 (juhendaja Janar)

UUS ELU sissejuhatav töötuba toimub 20. jaanuari kl 11:00-17:00, töötuba juhendavad Kristel Ehala-Aleksejev, Sven Idarand ja Maarja Oitsalu.
Treeningud toimuvad perioodil 21. jaanuar - 17. märts 2019.

UUS ELU lõpu-üritus toimub 23. märtsil.


MIS MA TEEN KUI MUL ON LISAKÜSIMUSI?
Me oleme hea meelega valmis vastama kõigile Su küsimustele. Kiiremate küsimustega kirjuta meile e-mail tuletrenni@omaklubi.ee
Kui soovid aga veidi rohkem teada või meiega arutada kas programm Sulle sobib, siis oled oodatud meie juurde tasuta esimesele kohtumisele (täpsema info ja registreerumisvormi leiad SIIT)
Email again:

JAH, MA SOOVIN OSALEDA! MIS EDASI?
Ole hea ja täida ära allolev registreerumisvorm. Selle alusel saame Su soovitud gruppi ära registreeruda (igaks juhuks palume teha kaks valikut kui esimene valik peaks olema juba täis saanud) ja võtame kõike täpsema osas Sinuga juba otse ühendust.

Sinule kõige paremini sobiv grupp
Kui Su valitud grupp peaks olema täis saanud vahepeal, siis mis võiks olla Su teine sobilik grupp?
Oluline info registreerumiseks
- registreerumine UUS ELU programmi loetakse siduvaks registreerumisvormi saatmisel, kinnituskirja ja arve saamisel Omaklubi Spordiklubi poolt
- arve tuleb tasuda ära enne UUS ELU programmiga alustamist ülekandega, OMAklubis kohapeal kaardiga või sularahas (vastavalt esitatud arvele)
- programmist loobumisel või poolelijätmisel programmi liikmemaksu ei tagastata, v.a tervislikel põhjustel (sellisel juhul programmi poolele jätmisel makstakse tagasi kasutamata jäänud osa programmist); tervislikel põhjustel programmist loobumisel palume esitada arstlik tõend
- programmis osalemist on võimalik üks kord edasi lükata, tasu tuleb tasuda registreerudes
- programmis osaledes on võimalik vahetada oma treeninggruppi, sellest Omaklubi Spordiklubi ette teatades (vähemalt eelneval nädalal)
- kui pole võimalik osaleda mõnel nädalal oma kindlaksmääratud grupiga treeningus, on võimalik see vahetada treeninguga teises grupis või OMAklubi treeningu vastu sellest Omaklubi Spordiklubi ette teavitades (vähemalt eelneval nädalal)
- treeningusse hilinedes tuleb sellest teavitada OMA treenerit ja kui liiklus või ühistransport veab täiesti alt, siis pakub OMAklubi võimalusel variandi treeningkord järgi teha. Treeningusse lubatakse kuni 5 minutise hilinemisega, seda osaleja enda turvalisuse huvides.
- kui treening jääb ära Omaklubi Spordiklubi poolsetel põhjustel, siis võimaldatakse osalejatele asendustreening (kas teises grupis või OMAklubi rühmatreeningus või pakutakse tervele grupile asendusaeg).
- UUS ELU programmis osalejad saavad programmi perioodiks Omaklubi Spordiklubi liikmeteks (kui nad seda juba ei ole) ja neile kehtivad kõik OMAklubi "ÜKS OMADE SEAST" soodustused (10% soodustust kõikidelt toodetelt, lisatreening 7,20 eurot, personaalne treening 39 eurot, täpsem info hinnakirja kohta SIIT.