UUS ELU
TREENINGPROGRAMMID
Muuda kaheksa nädalaga oma elustiili, meeleseisundit ja välimust. Eelnev treeningkogemus ja motivatsioon pole kohustuslikud.
Nüüd on Sul veel üks võimalus OMAklubis toimuvast osa saada - olgu siis soovist proovida midagi uut, leida endale "head rutiini" või kindlat harjumust kujundada.

Ja siit me tulemegi... just sellise võimalusega Sulle: pane kaheksa nädalaga alus oma uuele elule parema tervise, enesekindluse ja veelgi kenama välimuse suunas, seda kas läbi rühmatreeningute või väikese grupi personaal-treeningute gruppidega liites. Meie parim kaardivägi ja toredad inimesed ootavad Sind enda hulka!

Pole oluline kas oled juba varem treeninud või täiesti noviits, OMAklubis on võimalik alustada programmiga, mis aitab Sind õigele suunale aktiivseks ja tervislikuks eluks.

Esimene samm on juba tehtud - oled jõudnud siia lehele, olgu selle põhjuseks ootus leida muutusi elus, parem füüsiline vorm, rohkem tähelepanu, lihtsalt soov endale aega leida. Räägime nüüd sellest täpsemalt mis sind võiks ees oodata.

OMAklubis tehakse kõike alati veidi omamoodi ja nii põhjalikult kui võimalik. Me mõistame turvalisuse olulist treeningus ja soovime tagada samal ajal ka arengut. Muidugi on oluliseks osaks motivatsiooni leidmine, harjumuste muutmine ning järjepidevuse saavutamine. Just selleks anname Sulle vajalikud tööriistad, võimaluse liikuda ja toredad inimesed kelle seltskonnas seda teha. 

Tule liitu ühe meie treeninggrupiga, kes kahe kuu jooksul kogunevad iga nädal kaks korda ning toetavad üksteist aktiivsema elu ja parema tervise poole liikumisel. Lisaks on Sul võimalus osa võtta veel OMAklubi tavatundidest ja kasutada personaaltreeneri teenuseid kõige parematel tingimustel. 

Nii et grupis treeningu programm on Sulle, kui soovid tulemusi, treenida teadlikult ja turvaliselt, omada teadmisi oma elustiili muutmiseks ning treenida toredas seltskonnas. Ka sobib see programm kõigile, kellele muidu spordiklubid ei meeldi või kes seni on saanud ebameeldiva kogemuse osaks treeningus - olgu selleks siis liigselt survestavad või vähese teadmiste pagasiga treenerid, ebapersonaalne keskkond vm. 


MIDA PROGRAMM SISALDAB?

Kui oled nüüd  võtnud endale sooviks tõsiselt alustada UUT ELU,  siis  nõuab see muidugi pühendumist - tervise ja treeningu juures kiirteid ei ole.  Me pakume Sulle tõhusat ja lõbusat võimalust:


UUS ELU rühmatreeningute programmid 

Seda võimalust soovitame neile, kellele meeldib rühmatreeningute meeleolu või siis just kindlalt liiki treeningud, väga head tulemused pealekauba).

Kuidas need toimivad?

 • Sul on võimalik endale valida trennidegrupp, mis koguneb kaks korda  nädalas kindlatel kella-aegadel
 • Grupid on väikesed 6-10 inimesed, sinuga koos treenivad ka teised OMAklubi liikmed, kes aitavad meeleolu hoida ja järjepidevust hoida
 • 2020. aasta jaanuarist saad liituda järgmiste gruppidega:
  • E ja K kell 7:30 HOMMIK - treener Sven
  • T ja R kell 11:00 PILATES - treener Eva-Lena
  • T ja N kell 18:00 TANTSURÕÕM - treener Sven
  • T ja N kell 19:00 ÕHTU - treener Sven
Kuidas saan liituda UUE ELU rühmatreeningutega?
Sul on kaks võimalust:
 • UUS ELU rühmatreeningu grupp
  • saad OMAklubi Spordiklubi liikmeks 8-nädalaks;
  • 2 treeningut oma grupiga (ühes grupis kuni 6 osalejat) OMA treeneri juhendamisel;
  • lisaks võimalus teha 1 treening nädalas OMAklubi tunniplaanis pakutavates treeningutes (olgu su sooviks jõutreeningud, jooga või tants);
  • kui soovid, siis saad soodustingimustel võtta lisatreeninguid OMAklubi rühmatreeningutes või tulla personaaltreeningusse
 • UUS ELU rühmatreeningud vaid oma grupis
  • saad OMAklubi Spordiklubi liikmeks 8-nädalaks;
  • 2 treeningut oma grupiga (ühes grupis kuni 6 osalejat) OMA treeneri juhendamisel;
  • kui soovid, siis saad soodustingimustel võtta lisatreeninguid OMAklubi rühmatreeningutes või tulla personaaltreeningusse

KUI PALJU PROGRAMM MAKSAB?

Kõike seda infot võib kindlasti tunduda palju aga me oleme kindlad, et see viib Sind edasi oma eesmärkide poole. 
Viimase infokilluna viime sind kurssi kindlasti tekkinud teemal - mis see vahva programm ka maksta võib.

Liitumine UUS ELU rühmatreeningute täisprogrammiga maksab 200,00 EUR,  kuid liitudes jaanuaris, maksab see Sulle 180,00 EUR. 
Liitumine UUS ELU vaid kindla treeninggrupiga maksab 150,00 EUR, kui jaanuaris liitudes on hind Sulle 130,00 EUR.

Programmitasu tuleb tasuda enne programmi algust (arve alusel ülekandega, OMAklubis kaardiga või sularahas).

Registreeri kohe, sest kohtade arv gruppides on piiratud! Registreerumisvormi leiad kohe siit vormi alt.

MIS MA TEEN KUI MUL ON LISAKÜSIMUSI?

Me oleme hea meelega valmis vastama kõigile Su küsimustele. Kiiremate küsimustega kirjuta meile e-mail tuletrenni@omaklubi.eeKui soovid aga veidi rohkem teada või meiega arutada kas programm Sulle sobib, siis oled oodatud meie juurde tasuta esimesele kohtumisele (täpsema info ja registreerumisvormi leiad SIIT)
Email again:

JAH, MA SOOVIN OSALEDA! MIS EDASI?
Ole hea ja täida ära allolev registreerumisvorm. Selle alusel saame Su soovitud gruppi ära registreeruda (igaks juhuks palume teha kaks valikut kui esimene valik peaks olema juba täis saanud) ja võtame kõike täpsema osas Sinuga juba otse ühendust.

Kui soovid osaleda rühmatreeningute grupis, siis millises?
Oluline info registreerumiseks
- registreerumine UUS ELU programmi loetakse siduvaks registreerumisvormi saatmisel, kinnituskirja ja arve saamisel Omaklubi Spordiklubi poolt
- arve tuleb tasuda ära enne UUS ELU programmiga alustamist ülekandega, OMAklubis kohapeal kaardiga või sularahas (vastavalt esitatud arvele)
- programmist loobumisel või poolelijätmisel programmi liikmemaksu ei tagastata, v.a tervislikel põhjustel (sellisel juhul programmi poolele jätmisel makstakse tagasi kasutamata jäänud osa programmist); tervislikel põhjustel programmist loobumisel palume esitada arstlik tõend
- programmis osalemist on võimalik üks kord edasi lükata, tasu tuleb tasuda registreerudes
- programmis osaledes on võimalik vahetada oma treeninggruppi, sellest Omaklubi Spordiklubi ette teatades (vähemalt eelneval nädalal)
- kui pole võimalik osaleda mõnel nädalal oma kindlaksmääratud grupiga treeningus, on võimalik see vahetada treeninguga teises grupis või OMAklubi treeningu vastu sellest Omaklubi Spordiklubi ette teavitades (vähemalt eelneval nädalal)
- treeningusse hilinedes tuleb sellest teavitada OMA treenerit ja kui liiklus või ühistransport veab täiesti alt, siis pakub OMAklubi võimalusel variandi treeningkord järgi teha. Treeningusse lubatakse kuni 5 minutise hilinemisega, seda osaleja enda turvalisuse huvides.
- kui treening jääb ära Omaklubi Spordiklubi poolsetel põhjustel, siis võimaldatakse osalejatele asendustreening (kas teises grupis või OMAklubi rühmatreeningus või pakutakse tervele grupile asendusaeg).
- UUS ELU programmis osalejad saavad programmi perioodiks Omaklubi Spordiklubi liikmeteks (kui nad seda juba ei ole) ja neile kehtivad kõik OMAklubi "ÜKS OMADE SEAST" soodustused (10% soodustust kõikidelt toodetelt, lisatreening 8,00 eurot, personaalne treening 42 eurot, täpsem info hinnakirja kohta SIIT. 

MUUD VÕIMALUSED
UUS ELU väikese grupi personaaltreeningute programmid

Seda võimalust soovitame neile, kes soovivad treenida veidi väiksemas grupis (kuni 4 inimest), alles alustada treenimist ning keskenduda rohkem baasi õppimisele ja saada osa personaaltreeningu protsessid, väga head tulemused pealekauba).

Programm toimib järgmiselt:
 • meie personaaltreenerid on välja pakkunud oma gruppide jaoks kindlad ajad kaks korda nädalas
 • grupid alustavad viis korda aastas (septembris, novembris, jaanuaris, aprillis ja juunis)
 • igasse gruppi mahub 4 inimest
 • kogunetakse 8 nädala jooksul 16 korda
 • lisaks on võimalik võtta soodustingimustel lisatreeningud OMAklubi rühmatreeningutes või täiesti eratrenni personaaltreeneri juures.
Kuidas saan liituda UUS ELU väikese grupi personaaltreeningutega?
Selleks on Sul kaks võimalust:
 • kui oled meie juures esimest korda, siis lihtsalt täida lehe all olev ankeet ja saada meile oma soov;
 • kui Sul on juba meie broneerimissüsteemis konto olemas, siis saad registreeruda ka läbi MINDBODY süsteemi, kas siin lehe all või meie TUNNIPLAANi alalehel (keri seal lehe kõige alla, kus on TÖÖTOAD registreerumine).

Personaaltreeneri väikese grupi treeningute UUE ELU programmiga liitumine maksab 350,00 EUR.*

  *tasuda saab kas ühes või kahes osas (175 EUR programmi alguses ja 175 EUR programmi keskel)


Jaanuaris UUS ELU personaaltreeningute gruppe ei käivitu!