UUS ELU SÜGIS
TREENINGPROGRAMMID
Muuda kaheksa nädalaga oma elustiili, meeleseisundit ja miks mitte ka välimust. Eelnev treeningkogemus ja motivatsioon pole kohustuslikud. Nüüd on Sul veel üks võimalus OMAklubis toimuvast osa saada - olgu siis soovist proovida midagi uut, leida endale "head rutiini", kaalu langetada või kindlat harjumust kujundada.

Ja siit me tulemegi ... just sellise võimalusega: pane kaheksa nädalaga alus oma uuele elule parema tervise, enesekindluse ja veelgi kenama välimuse suunas, seda väikese grupi personaal-treeningutega liites. Meie parim kaardivägi ja toredad inimesed ootavad Sind enda hulka!

Pole oluline kas oled juba varem treeninud või täiesti noviits, OMAklubis on võimalik alustada programmiga, mis aitab Sind õigele suunale aktiivseks ja tervislikuks eluks.

Esimene samm on juba tehtud - oled jõudnud siia lehele, olgu selle põhjuseks ootus leida muutusi elus,  parem füüsiline vorm,  rohkem tähelepanu,  lihtsalt soov endale aega leida. Räägime nüüd sellest täpsemalt mis sind võiks ees oodata.

Loe siit lehelt täpsemalt programmi kohta, lehe lõpus on meil Sulle ka SUPER PAKKUMINE! Järgmised UUED ELUD algavad oktoobri algusest novembri lõpuni.


UUS ELU PROGRAMM

OMAklubis tehakse kõike alati veidi omamoodi ja nii põhjalikult kui võimalik. Me mõistame turvalisuse olulist treeningus ja soovime tagada samal ajal ka arengut. Muidugi on oluliseks osaks motivatsiooni leidmine, harjumuste muutmine ning järjepidevuse saavutamine. Just selleks anname Sulle vajalikud tööriistad, võimaluse liikuda ja toredad inimesed kelle seltskonnas seda teha. 

Tule liitu ühe meie treeninggrupiga, kes kahe kuu jooksul kogunevad iga nädal kaks korda ning toetavad üksteist aktiivsema elu ja parema tervise poole liikumisel. Lisaks on Sul võimalus osa võtta veel OMAklubi tavatundidest ja kasutada personaaltreeneri teenuseid kõige parematel tingimustel. 

Nii et grupis treeningu programm on Sulle, kui soovid tulemusi, treenida teadlikult ja turvaliselt, omada teadmisi oma elustiili muutmiseks ning treenida toredas seltskonnas. Ka sobib see programm kõigile, kellele muidu spordiklubid ei meeldi või kes seni on saanud ebameeldiva kogemuse osaks treeningus - olgu selleks siis liigselt survestavad või vähese teadmiste pagasiga treenerid, ebapersonaalne keskkond vm. 


MIDA PROGRAMM SISALDAB?


Kui oled nüüd  võtnud endale sooviks tõsiselt alustada UUT ELU,  siis  nõuab see muidugi pühendumist - tervise ja treeningu juures kiirteid ei ole.  Me pakume Sulle tõhusat ja lõbusat võimalust:


UUS ELU väikese grupi personaaltreeningute programmid

See võimalus sobib Sulle, kui soovid treenida veidi väiksemas grupis (kuni 4 inimest),  alles alustada treenimist ning keskenduda rohkem baasi õppimisele ja saada osa personaaltreeningu eelistest (väga head tulemused selle eest preemiaks pealekauba).

Programmis sisaldub:
  • 16 trenni väikeses grupis 8 nädala jooksul
  •  toitumise- ja treeningpõhimõtetest ning terve ja rõõmsa Sinu harjumuste loomise ülevaade programmi alguses.
  • iga nädal üks rühmatreening  OMAklubi või OMAKODUKLUBI treeningkavast
  • juhised toitumise ja elustiili harjumuste muutmiseks
  • pidev suhtlus kinnises FB grupis
  • soovi korral enne ja pärast protsessi fotod osalejale endale

Programm toimib järgmiselt:
  • meie personaaltreenerid on välja pakkunud oma gruppide jaoks kindlad ajad kaks korda nädalas
  • igasse gruppi mahub 4 inimest
  • kogunetakse 8 nädala jooksul 16 korda
  • lisaks on võimalik võtta soodustingimustel lisatreeningud OMAklubi rühmatreeningutes või täiesti eratrenni personaaltreeneri juures.

KUI PALJU PROGRAMM MAKSAB?

Kõike seda infot võib kindlasti tunduda palju aga me oleme kindlad, et see viib Sind edasi oma eesmärkide poole. 
Viimase infokilluna viime sind kurssi kindlasti tekkinud teemal - mis see programm ka maksta võib.

UUS ELU programm maksab muidu 400,00 EUR, kuid VARAJASE LINNUKESE erihind on 300,00 EUR, lihtsalt registreeru ENNE 15.09.2020!

Programmi osavõtutasu tuleb maksta enne programmi algust - arve alusel ülekandega, OMAklubis kohapeal kaardiga või sularahas. Võimalik on tasuda ka kahes osas - 1/2 programmi alguses ja teine poole programmi teise kuu alguses. 

Registreeri kohe, sest kohtade arv gruppides on piiratud! Registreerumisvormi leiad kohe siit vormi alt.


Email again:

JAH, MA SOOVIN OSALEDA! MIS EDASI?
Ole hea ja täida ära allolev registreerumisvorm. Selle alusel saame Su soovitud gruppi ära registreeruda ja võtame kõike täpsema osas Sinuga juba otse ühendust.

Soovin osaleda järgmises UUS ELU grupis:
Oluline info registreerumiseks
- registreerumine UUS ELU programmi loetakse siduvaks registreerumisvormi saatmisel, kinnituskirja ja arve saamisel Omaklubi Spordiklubi poolt
- arve tuleb tasuda ära enne UUS ELU programmiga alustamist ülekandega, OMAklubis kohapeal kaardiga või sularahas (vastavalt esitatud arvele), kui soovid tasuda kahes osas anna sellest teada registreerudes või OMAtreenerile
- programmist loobumisel või poolelijätmisel programmi liikmemaksu ei tagastata, v.a tervislikel põhjustel (sellisel juhul programmi poolele jätmisel makstakse tagasi kasutamata jäänud osa programmist); tervislikel põhjustel programmist loobumisel palume esitada arstlik tõend
- programmis osalemist on võimalik üks kord edasi lükata, tasu tuleb tasuda registreerudes
- programmis osaledes on võimalik vahetada oma treeninggruppi, sellest Omaklubi Spordiklubi ette teatades (vähemalt eelneval nädalal)
- kui pole võimalik osaleda mõnel nädalal oma kindlaksmääratud grupiga treeningus, on võimalik see vahetada treeninguga teises grupis või OMAklubi treeningu vastu sellest Omaklubi Spordiklubi ette teavitades (vähemalt eelneval nädalal)
- treeningusse hilinedes tuleb sellest teavitada OMA treenerit ja kui liiklus või ühistransport veab täiesti alt, siis pakub OMAklubi võimalusel variandi treeningkord järgi teha. Treeningusse lubatakse kuni 5 minutise hilinemisega, seda osaleja enda turvalisuse huvides.
- kui treening jääb ära Omaklubi Spordiklubi poolsetel põhjustel, siis võimaldatakse osalejatele asendustreening (kas teises grupis või OMAklubi rühmatreeningus või pakutakse tervele grupile asendusaeg).
- UUS ELU programmis osalejad saavad programmi perioodiks Omaklubi Spordiklubi liikmeteks (kui nad seda juba ei ole) ja neile kehtivad kõik OMAklubi "ÜKS OMADE SEAST" soodustused (10% soodustust kõikidelt toodetelt, lisatreening 8,00 eurot, personaalne treening 42 eurot, täpsem info hinnakirja kohta SIIT.) 

MIS MA TEEN KUI MUL ON LISAKÜSIMUSI?

Me oleme hea meelega valmis vastama kõigile Su küsimustele. Kiiremate küsimustega kirjuta meile e-mail tuletrenni@omaklubi.ee

Kui soovid aga veidi rohkem teada või meiega arutada kas programm Sulle sobib, siis oled oodatud meie juurde tasuta esimesele kohtumisele (täpsema info ja registreerumisvormi leiad SIIT)