OMAklubis on võimalik treenida nii lõbusates rühmatreeningutes mõnusas intiimses õhkkonnas, kui ka personaalsemalt suurepäraste treenerite juhendamisel eratreeningutes või väikese grupi personaaltreeningutes.

Usume, et kombineerides erinevaid treeninguid ja segades seda kokku mõnusa emotsiooniga toetavate inimeste keskel, on võimalik saavutada parimad tulemused jõudmaks oma eesmärgini  - olgu selleks parem vorm, stressi maandamine või miks mitte ka õhtu sisustamine millegi kasuliku ja lõbusaga.

OMAklubi rühmatreeningud on ülesse ehitatud nii, et sealt leiaksid tuge treeningutega alustajad kui ka juba kogenud trennihaid. Meie treeningute keskseks osaks on üldkehaline treening, mis annab meile korraliku aluse keha toimimiseks ja arenguks. Lisaks on võimalik oma treeningplaani täiendada treeningutega rohkem iseendasse vaatamiseks nagu jooga ja rohkem emotsioonide välja näitamiseks nagu tants.

OMAklubi rühmatreeningud jagunevad kolmeks:
Personaalsed treeningud aga annavad võimaluse veelgi täpsemalt sul liikuda oma parema enesetunde poole, olgu selleks siis mõningane tehnika lihvimine enne rühmatreeningutesse minekut, konkreetsema eesmärgi püüdmine või lihtsalt võimalus leida endale päevas tund aega, mil suurepärane professionaalne treener juhendab sind läbi enesearengu.

OMAklubis on olemas Jõuruum, kuhu on oodatud treenima need, kes on juba meie personaaltreeneriga harjutanud ning kellele treener on andnud kava iseseisvaks treenimiseks. Jõuruumis treenimisel tuleb jälgida rühmatreeningute plaani (Jõuring) ja soovitav on enne tulekut ette teavitada tuletrenni@omaklubi.ee või 655 9800.