Personaaltreener on Sinu uus parim sõber!
Sõbrad on meile väga paljus toeks - ulatavad käe, kui vajad tuge, võimendavad suurepäraseid emotsioone, kuulavad kui tahad rääkida ja täidavad vaikust, kui soovid lihtsalt olla. Meie OMAklubis näeme seda, et ka oma tervise ja heaolu puhul on inimesed ja emotsioonid kõige aluseks, seepärast on meie juures tegutsemad vaid kõige paremad - asjalikud ja lõbusad, personaaltreenerid. 

Personaaltreener on see inimene, kes oma teadmistega ja isiksusega loob Sinu jaoks keskkonna, milles sul on hea ja turvaline treenida, olgu su sooviks lihtsalt enda jätkuv heaolu või mingi kindel eesmärk. Meie jaoks on väga oluline see, et sa leiaksid just enda treeneri, kelle juurde minna oleks igakord lust ja rõõm. Seepärast oleme selle teinud Sinu jaoks väga mugavaks:

- esimene kohtumine on Sulle alati tasuta ehk lepi lihtsalt aeg kokku ja viime Su kokku meie treeneriga ja siis saad juba täpsemalt jõuda just sulle sobiva treeningprogrammini;
- ainukesena pakume võimalust personaaltreeningud lisada oma klubiliikme paketti ehk saad ise määrata mitu personaalset treeningut Sa igakuiselt soovid teha - muidugi on sellisel juhul Sulle treeningud kõige soodsamad. Muide meie liikmelisus ei piira sind mingi tähtajaga, ühtegi liitumistasu pole ja muudatusi paketis saad alati teha kuuajase etteteatamisega. Mis võiks olla veel mugavam.  

Tutvu meie personaaltreeneritega SIIN ja personaaltreeningute hindadega SIIN.

Alati võid kõigepealt kokku leppida esimese kohtumise meie juures SIIN, kui soovid aga juba kohe kindla treeneri juurde broneerida aega, siis täida allpool olev vorm ja võtame Sinuga ruttu ühendust.
Email again:
Treener kelle juures soovid treenida
Kui tead, siis võid kohe anda teada ka paketi valikust: