Me kõik oleme erinevad. Samas on meile kõigile olulised korras tervis, elujõulisus ja enesekindlus. Tundub iseenesest mõistetav, et treenimine on selle kõige nurgakivi. Paraku võivad paljud treeninglahendused või spordiklubid tunduda hirmutavad, segadusse ajavad või ebaisiklikud. Võib-olla oled isegi erinevaid võimalusi katsetades tundnud, et kaotad sihi või pole saanud kinnitust, et see on sinu tassike teed.

See tunne, kui hing tahab midagi muud, on hea. See paneb sind otsima paremat, proovima midagi uut ja muutuma iseenda paremaks versiooniks. Sellepärast olemegi rõõmsad, et oled jõudnud OMAKLUBI Spordiklubi lehele.  

Meie hubane treeningpesa on loodud just sulle, kes sa otsid midagi muud ja ootad oma spordiklubilt enamat. Suhtume treeningutesse täie tõsidusega, koostame treeningkavasid fanaatiliselt ja peame ülioluliseks kõigile OMAdele turvalise treeningtehnika selgeks tegemist.

Samas usume, et trenn peab olema meeldiv ja täis erinevaid emotsioone. Sinu ümber peavad olema inimesed, kellega on tore aega veeta - see ongi EMOTSIOONIDEGA TREENING

Asudes ajaloolises Lutheri kvartalis, keskendume OMAklubis personaalsetele ja väikese grupi treeningutele (kus on maksimaalset kuus osalejat). Lisaks pakume erinevaid programme.

Meie tegevuste tuumikuks on jõutreeningud, kuid lisaks leiab võimalusi rahulikemate trennide ja ka tantsu löömiseks.

Ei oma tähtsust, kas oled juba kõike proovinud, pole endale sobivat treeningkohta leidnud või pole mitte kunagi jõutreeningus käinud. Oled rõõmsameelsesse OMAklubisse alati oodatud.


KUIDAS OMAKLUBI KOHTA ROHKEM TEADA SAADA?

Selleks, et veenduda, et OMAklubi on sinu koht, oleme loonud paar väga lihtsat tasuta võimalust meiega rohkem tutvuda. Vali siit endale meeldivaim võimalus:


        

KUIDAS SAAN KOHE  OMAKLUBI PROOVIDA?

Kui aga soovid klubi koheselt katsetada, siis oleme ka sellele mõelnud. Meie proovipaketid:

  • "ESIMENE NÄDAL" paketiga saad nädala jooksul proovida meie väikese grupi treeninguid - kasvõi iga päev külastada ühte trenni
  • "ESIMESED VIIS" paketiga saad 30 päeva jooksul treenida viis korda OMAtreeneri personaalsel juhendamisel
  • "ESIMESED VIIS KOOS" paketiga saad treenida koos sõbraga 30 päeva jooksul viis korda OMAtreeneri juhendamisel
Lisaks meie "TRENN 1-2-3" treeninggrupid, kus kolme nädala jooksul osaled kuni kolme kaastreenijaga kolmes grupi personaaltreeningus ja saad külastada kolme meie väikese grupi treeningut.

Loe täpsemalt siit:

      
          
Kui aga soovid teada, miks peaks OMAklubisse tulema, siis vaata, mida OMAtreenerid on öelnud:

TASUTA KÕNE OMATREENERIGA

TASUTA ESIMENE KOHTUMINE

TRENN 1-2-3