Me kõik oleme erilised ja meile kõigile on tähtsaimad just enda soovid ja unelmad. Oleme nende täitumiseks seadnud kindlad tingimused, millele oma aega ja tähelepanu panustame.

Spordiklubisid on mitmeid ja kindlasti leidub igaühele koht, kus on sobiv õhkkond ning meelepärased treeningud. Soovime, et OMAklubis saaksid kokku just need inimesed, kellel on üksteisega koos tore treenida ja kes jagavad meiega teadliku treenimise ning emotsioonide olulisust oma igapäevas.

OMAklubi on köitnud su tähelepanu, aga sa ei ole veel päris valmis trenni tulema?

Kutsume sind esimesele kohtingule - meie poolt mõnus tass teed või kohvi ning tore vestluskaaslane OMAtreeneri näol! Nagu esimeste kohtingutega ikka - no pressure. Kohtumisega ei kaasne ühtegi kohustust, eesmärk on vaid tuttavaks saada.

Mida kohtumisest oodata?

Tegu on just sinule pühendatud kohtumisega, kus tutvud OMAklubi pakutava ja inimestega, saad rääkida oma kogemustest treeningute osas ning soovidest, eesmärkidest tulevikuks, et arutada, milliseid ühiseid samme võiksime nende suunas OMAklubis teha.


OLULINE INFO BRONEERIMISEKS: Broneerida saab kuni 48 ette ehk esimesed ajad on näha kahe päeva pärast;) Tühistada saad kohtumist kuni 24 tundi enne kohtumist. 

JUHUKS KUI BRONEERIMINE EI ÕNNESTU, SIIT KA JUHISED:
  • vali ESIMENE KOHTUMINE ( ankeedi laadimine võib võtta mõni sekund aega);
  • kui sa ei tea, millise OMAtreeneriga soovid rääkida, siis jäta valikuks “kõik treenerid” ja valik toimub automaatselt;
  • kui soovid kindlat treenerit, siis vali graafikust tema nimi;
  • kõigepealt näed vabu aegu (Time slot), sealt valid endale hommiku, lõuna või õhtuse vahemiku ja edasi saad juba sobiva aja broneerida;
  • loo BSPORT süsteemis kasutaja (kui Sul seda veel pole) ja kinnita tulek;
  • broneeringu kinnitamiseks vali  "TASUTA ESIMENE KOHTUMINE" teenuse - ära muretse, nagu nimi ütleb, siis raha ei kasseerita;
  • vajuta "Confirm my basket" ja oledki valmis!
  • Ja jääbki vaid oodata, kuni OMAtreener sinuga ühendust võtab.
Muidugi, kui see keeruline või miski ei toimi, siis Sa võid alati kirjutada meile tuletrenni@omaklubi.ee ja lepime siis eraldi kohtumise kokku!