OMA ENDA SUVI

Suvi on küll ilusate ilmade aeg ja võimalus mööda Eestit ja maailma rännata, aga see on ka suurepärane aeg just endale aega leida. Selleks on OMAklubis palju võimalusi ja sel suvel on Sul mitu head võimalust. Kõiki pakette saab osta ja alustada kasutamist perioodil 1. juuni - 31. august 2022.

SUVE NÄDAL
Soovid leida enda puhkusenädalasse vahvaid emotsioone ja/või treeninguid? Või sooviksid tulla OMAklubi treeningutega tutvuma?
Siis on see pakett just Sinu jaoks - täpselt seitse päeva, iga päev võid käia ühes trennis (ehk kokku siis seitsmes trennis). Pakett algab esimesest trennist ja kestab 7 päeva.*
Kõige parem on see, et piiranguid pole, käi suvel nii mitu nädalat kui soovid.
Üks nädal treeninguid maksab 25,00 EUR

Suvepaketti saad kergelt seotada kohe siit  alt ja edasi teha kohe broneeringuid meie BSPORT süsteemist. Kui Sul on küsimusi, kirjuta meile tuletrenni@omaklubi.ee

SUVE VIIS
... aga kui tegelikult sooviksid hoopis suvel personaaltreeneriga treenida või soovid just suvel alustada treeningutega suurepäraste treenerite juhendamisel. Ära muretse, meil on ka selle jaoks suvevitamiin. Meie ESIMESED VIIS tutvumispakett on sel suvel kasutamiseks palju vabamalt - seda võib kasutada nii mitu korda kui suve jooksul jõuad. Paketis on ikka 5 personaalset treeningut, mida saab kasutada 30 päeva esimesest trennist peale. Kui üks pakett otsa saab, saab kohe uue võtta, kui soovi on.
Suve viis personaalset treeningut maksab 200 EUR

Suvepakette saad kergelt seotada kohe siit  alt. Kui Sul on küsimusi, kirjuta meile tuletrenni@omaklubi.ee