• Small group trainings - PILATES
  • Personal trainings
  • pOMA
Contact Eva-Lena: evalena@omaklubi.ee
JOURNEY AS A TRAINER
Ma alustasin nõ õpetajana tööd kui olin 16aastane ühes tantsustuudios - mulle meeldis ja sobis see, tuli väga loomulikult. Võib öelda et mitte mina ei valinud elukutse vaid see valis mind,ma olin õiges kohas õigel ajal ja jäin inimestele silma.

Kui ma olin 20aastane siis pakuti Kadrioru spordiklubis mulle Latino dance tunde - alguses asendajana ja hiljem juba põhitreenerina. Liikusin sealt edasi õpetajaks erinevatesse tantsustuudiotesse. Britt Kalbuse käe all alustasin 21. aastaselt Pilatese-õpinguid ja mõned aastad hiljem Kaisa Marrani juures sain korraliku Pilatese treeneri koolituse. Lisaks tantsimisele, põikasin vahel ka joogatundidesse ja 20ndate keskpaigaks olin juba mitmes klubis täiskohaga treener, õpetades Joogat,Pilatest,Ballettone tundi.

Ma olen iseõppija, kõike mis ma ise kogen toimivat oma kehal annan meeleldi edasi ka teistele. Pean treeneritööst suurimaks tunnustuseks seda kui inspireerin inimesi elu muutma - mõned õpilased on läinud Pilatese treeneriks ja saavutanud selle kõrgema taseme, mõned tantsijad on lennanud kõrge kaarega laia ilma laiali.

Terve mu elu on liikumine - punktist A punkti B punkti C ja D ja tagasi algusesse. Ma armastan oma tööd ja selle vaheldusrikkust ja olen nö meelega end sidunud erinevate klubide /stuudiotega et saaksin vaheldust kogeda treeningute, inimeste ja olukorda näol.

Haridustee
Tallinna Ülikool koreograafia
Kaisa Marran Pilates basic/level 1
Broadway Dance studio ( international 3month Student programm)
Stockholm Its Yoga Rocket Yoga teacher training
FAF Eesti -personaaltreeneri koolitusprogramm
lugematul hulgal erinevaid workshope siin Eestis ja välismaal.

EVA-LENA RAENOK

Nickname: TIDI

"We are a family, we are OMAs Time spent in OMAklubi is a quality time. When you step into the club, you are not one of hundreds but you are trully OMA! We care! We educate!"

LET'S GET ACQUAINTED
  • Favourite game as a child - I loved to play wall tennis (hitting a tennis ball against the wall with a reket), kummikeks, playing a shop 
  • Biggest temptation - to eat chocolate every day and being lazy 
  • First training- the first training I took myself was a dance class, but in sports club it might have been kickboxing or latin dance or yoga