• small group trainings - TANTSURÕÕM Sveniga, JÕURING, ÜKS, KAKS, KOLM, POOL, HOMMIKUVIRGUTUS Sveniga
  • pOMA
Write to Sven sven@omaklubi.ee
TEEKOND TREENERINA

Olen hariduse omandanud Tartu Ülikoolis ettevõttemajanduse bakalaueruse ning magistrikraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias kultuurikorralduses.

Treeneri tööni jõudsin 2007. aastast ning see on mulle pakkunud palju toimetamist, õppimisvõimalusi. Praeguseks olen jõudnud EEVLi rühmatreeneri kutsekvalifikatsiooni 6. kutsetasemeni.

Oma treenerikarjääri jooksul on olnud võimalus teha tõeliselt toredaid projekte - koos koreograafi Kristin Pukkaga töötasime välja DANCEFUNC treeningprogrammi,  koos Jocke Salokorpiga sai tehtud YOGAFUNC treeningprogrammi. Koostöö Reebokiga on kulmineerunud neljal aastal tõeliselt vinge ürituse REEBOK FITNESS FESTIVAL toimumiseni.

Alates 2013. aastast olen koostöös Fysioline Eestiga korraldanud FAF Eesti koolitusi.

OMAklubi on olnud mu tõeliselt vahva ja toredaid väljakutseid pakkuv teekond, mis annab pigevalt rohkem tagasi.  Väike on uus suur!

SVEN IDARAND

Hüüdnimi: Svenska
 
"OMAklubi sai juba loodud selle mõttega, et ühendada inimesi, kes soovivad sportimisele veidi teistmoodi läheneda - mitte ajada taga kaalunumbrit vaid kasvatada teadlikkust, mitte otsida kiireid lahendusi vaid nautida protsessi. Samas üks ei välista teist. Tõeline fenomen on, et siin sõbrunevad inimesed, kes muidu elus kokku ei puutu, aga siis emotsioonid ja treening ühendavad. OMAklubi on kui kodu kuhu tulla on alati tore - muide, isegi kohvi saab!"


SAAME TUTTAVAKS

  • Lapsepõlve lemmikmäng - mulle meeldis meeletult lavastada ja kujundada omaette maailmasid, alates onnidest ja lossidest kuni päris lavastusteni suvila verandal.
  • Sinu suurim kiusatus - New York ning croissandid – kui keegi annab võimaluse, siis võtan need alati.
  • Sinu esimene trenn - ma olen ikka väga paljusid trenne proovinud, ei teagi mis on esimene, aga eredamalt on meeles breiktantsutrenn väikese poisina keskturu juures.
  • Kas oled lugenud Kalevipoja eepost ja kui jah, siis kui hästi mäletad selle sisu? - Pean tunnistama, et ma pole lugenud läbi tervet eepost, küll lugesin koolis Eno Raua "Kalevipoeg" lühemat versiooni, peale mõnede peamiste teemade, täpsemalt ei mäleta. Tuleb uuesti ette võtta!
  • Kas piits või präänik? - ma olen vägagi prääniku-usku, ma olen alati uskunud inimeste tahtesse tunda end paremini või olla parem. Nii et seda tuleb toetada ja arendada, nagu tõeliselt saagirikaste taimede kasvatamine. See muidugi tähendab ka vahepeal nõudlik olemist, aga piitsa andmist väldiksin.
  • Parim moto või vanasõna või tsitaat - võib-olla veidi tüütu, aga "tee teistele nii, nagu sa tahad, et teised sinule teeksid" on ikka hea meeles pidada.