Soovid OMAklubi Uus-Veerenni stuudios iseseisvalt treenimas käia?

Suurepärane, oled väga oodatud,  oleme treenijatele avatud iga päev 6:00-23:00, aga mõned olulised asjad, millega arvestada: 
  • Uus-Veerenni stuudios saavad treenida vaid OMAklubi Spordiklubi liikmed ehk treenimiseks sõlmime sõlmime sinuga tähtajatu liikmelepingu;
  • Enne treenima-asumist on vajalik teha OMAtreeneriga esimene konsultatsioon, kus räägime läbi kõik olulise kodukorrast ja muust olulisest;
  • Liikmepakett on personaalne ja sellega ei saa endaga kaasa võtta teisi treenijaid;
  • Stuudiosse pääsemiseks on vajalik nutitelefoni olemasolu, millega saad kergelt stuudiosse sisse;
  • Kuna ruum on väike ja soovime, et kõigil oleks seal mõnus, siis tuleb enda treening enne broneerida meie BSPORT süsteemis, et tagada piisav ruum kõigile;
  • Ruum on avatud iga päev 6:00-23:00
  • Merko Kodud pakub Uus-Veerenni elanikele eriti soodsaid treenimisvõimalusi, nii et meiega liitumisel anna meile teada, kui oled kvartali elanik.
  • Liikmepaketti arvestame OMAklubis 4-nädalaste tsüklitena, mille kohta saad lugeda täpsemalt SIIT. Liituda saad igal ajal, aga arveid väljastame kindlatel tsükli alguse kuupäevadel.

ISESEISVA TREENINGU HINNAKIRI:
TREENIN-ISE pakett 50,00 EUR
- OMAklubi täieõiguslik liige, kes treenib ainult OMAklubi Uus-Veerenni stuudios
- pakett kestab 4 nädalat, vastasvalt OMAklubi tsüklitegraafikule
- liige saab stuudiot külastada kasvõi igapäev üks kord
- treenimiseks on vajalik endale aeg broneerida BSPORT süsteemis 
- leping on tähtajatu, sellega kaasneb võimalus kasutada kõiki OMAklubi liikme võimalusi, sh võtta puhkust kuni 8 nädalat kalendriaastas
- liikmelisus on personaalne
 TREENIN-ISE pakett UUS-VEERENNI ELANIKULE 15,00 EUR
 - tänu Merko Kodudele on Uus-Veerenni elanikel võimalik OMAklubi Uus-Veerenni stuudios treenida eriti soodsalt
- soodustuse saamiseks on vajalik Uus-Veerenni kvartali aadressi olemasolu
- kõik muud tingimused on täpselt samad nagu tavapaketis
- liikmemaksu soodustust pakub Merko Kodud tähtajaliselt, võimalikust hinna muutusest teavitatakse ette hiljemlt kaks kuud enne paketihinna muutust  

Kuidas treenima asuda?

Võta meiega ühendust siin lehel oleva ankeedi kaudu või broneeri endale kohe tasuta esimene konsultatsioon ja meie teeme juba kõik muu.
Esimene kohtumine on kohustuslik kõigile uutele treenijatele, et saaksime omavahel tuttavaks, käiksime läbi olulised kodukorra punktid, et tunneksid ennast kindlalt ja hästi stuudiot kasutades.  Nii et võid julgelt allpool nuppu vajutada:
Edasi oled sa oodatud treenima üksi või kui soovid OMAtreeneri tuge, siis on ka selleks meil nii personaalsete treeningute võimalusi,  kui ka treeneri tuge treeningkava jälgimisel. 

NB! OMAklubi Spordiklubi liikmena laienevad Sulle ka kõik meie liikme võimalused ehk saad külastada ka meie väikese grupi treeninguid mõnesaja meetri kaugusel Lutheri jõuruumis. Täpsem info OMAklubi muude tegevuste kohta SIIT.

Võid meile oma küsimuse või esimese kohtumise soovi panna teele ka siit lehelt:

Email again:
Millest oleksid peamiselt huvitatud? (võid märkida kõik, mis huvi pakub, see valik ei seo sind veel millegiga lõplikult)