Muidugi oleme me olemas, et sind toetada kui oled alles alustamas jõutreeningutega või kui lihtsalt vajad juhendamist ja suunamist just nii, et nendest oleks kõige rohkem kasu.

Selleks on OMAklubis olemas TUGI TREENERIGA programm, mis sisaldab ühe tsükli raames OMAtreeneri poolt kokkupandud treeningkava ja sellega koos muidugi nõustamist ja jälgimist perioodil.
TUGI TREENERiga programm on personaalselt sinule loodud treeningkava, mille treener edastab sulle jagatud failis, kus siis treenija saab enda treeninguid kajastada ja treener anda vajadusel suuniseid ja tagasisidet. Lisaks muidugi ka muud vajalikku lugemist treeneri poolt.
Soovitame enne TUGI TREENERiga programmi võtmist, võtta OMAtreeneriga vähemalt ESIMESED VIIS personaaltreeningute pakett, et saaksite vajalikud tehnilised küsimused koos üle käia.

TUGI TREENERIGA PROGRAMMI HINNAKIRI:
TUGI TREENERIGA treeningprogramm
100,00 EUR
Iseseisvat treeningut toetav treeningprogramm TUGI TREENERIGA võimaldab treenida iseseisvalt aga OMAtreeneri etteantud kava alusel koos tagasisidega treeningutele. Programm kestab 4 nädalat.
 TUGI TREENERIGA treeningprogramm OMAle
 70,00 EUR
OMAklubi Spordiklubi liikmele suunatud iseseisvat treeningut toetav treeningprogramm TUGI TREENERIGA, mis võimaldab treenida iseseisvalt aga OMAtreeneri etteantud kava alusel koos tagasisidega treeningutele. Programm kestab 4 nädalat.  
ISE TREENIN + TUGI TREENERIGA pakett
100,00 EUR
 Liitudes OMAklubi Uus-Veerenni stuudio iseseisva treeningu paketiga, pakume Sulle eriti soodsatel tingimustel kombineeritud paketti ehk saad ühendada nii iseseisvalt treneimise kui ka OMAtreeneri hoolsa pilgu all treeningprogrammi jälgimise. Programm kestab 4 nädalat.  
 ISE TREENIN + TUGI TREENERIGA pakett UUS-VEERENNI ELANIKULE  85,00 EUR
Tänu Merko Kodudele on Uus-Veerenni elanikul võimalus ka sellest paketist osa saada soodustingimustel. Liitudes OMAklubi Uus-Veerenni stuudio iseseisva treeningu paketiga, pakume Sulle eriti soodsatel tingimustel kombineeritud paketti ehk saad ühendada nii iseseisvalt treneimise kui ka OMAtreeneri hoolsa pilgu all treeningprogrammi jälgimise. Programm kestab 4 nädalat.

Kuidas treenima asuda?
Võta meiega ühendust siin lehel oleva ankeedi kaudu või broneeri endale kohe tasuta esimene konsultatsioon ja meie teeme juba kõik muu.
Esimene kohtumine on kohustuslik kõigile uutele treenijatele, et saaksime omavahel tuttavaks, käiksime läbi olulised kodukorra punktid, et tunneksid ennast kindlalt ja hästi stuudiot kasutades.  Nii et võid julgelt allpool nuppu vajutada:Edasi oled sa oodatud treenima üksi või kui soovid OMAtreeneri tuge, siis on ka selleks meil nii personaalsete treeningute võimalusi,  kui ka treeneri tuge treeningkava jälgimisel. 

NB! OMAklubi Spordiklubi liikmena laienevad Sulle ka kõik meie liikme võimalused ehk saad külastada ka meie väikese grupi treeninguid mõnesaja meetri kaugusel Lutheri jõuruumis. Täpsem info OMAklubi muude tegevuste kohta SIIT.