OMAklubi Spordiklubi on nüüd lisaks Lutheri kvartalile ka Uus-Veerennis ja seda koostöös Merko Kodudega. Oma uues stuudios pakume kenas ja hubases keskkonnas iseseisvalt või personaalse treeneriga treenimisvõimalusi.

Ruum on hubaselt väikene aga selle-eest suurte maast-laeni akendega ja täis kõige uuemaid ja tõhusamaid treeninvahendeid, mida mahutasime sellele pinnale. Lisaks muidugi kena kööginurk ja chill-out ala. Tasub tulla kaema!

Meie Uus-Veerenni stuudio sobib hästi kõigile neile, kes soovivad kenas ja turvalises keskkonnas enda heaolu nimel treenida või täiendada oma erinevaid spordialatreeninguid üldkehalise jõutreeninguga. Meie ootame sind eriti kui otsid privaatsust, hubasust ja tõhusat treeningut. Me oleme ikka seisnud emotsioonidega treeningu eest!

Eesmärk on luua selline pesa,  kus kõik treenijad tunnevad end koduselt ja hoiavad ruumi,  selles olevaid vahendeid ja üksteist nagu enda omasid. Seepärast on klubi kinnine ja selles saavad treenida ainult Omaklubi Spordiklubi liikmed.  Hea uudis on see, et klubi liikmeks saamiseks on lihtsalt vaja teha läbi esimene kohtumine ja anda teada millise liikmepaketiga soovid liituda.

Kõige paremini saab fiilingu kätte, kui oled klubis kohapeal ning saad rahulikult OMAtreeneriga rääkida sellest, millised on sinu ootused oma treeningkohale ning treeningutele. Broneeri allpool selleks endale aga esimene kohtumine ning kõik muu edasi on juba meie suunata ja toetada.

Ja ära muretse, kui sa pole enne jõuruumis treeninud või tunned end esialgu ebakindlalt uues kohas. Meie OMAtreenerid on rsuurima hea meelega olemas, et sind suunata kas meie koostöö alguses või kasvõi läbi terve selle aja kui oled OMA (nii kutsume enda klubi liikmeid, muide:)).

Väga oluline on end kursis hoida klubi kodukorraga - ka need arenevad kui me oleme rohkem koos olnud ja oleme omavahel leidnud olulist,  milles peaksime kokku leppima. Nii et tasub need aeg-ajalt üle vaadata. Muidugi hoiame meie ka sind kursis kõigega!

FIRST CONSULTATION

BOOK A TRAINING