Personaaltreener on Sinu uus parim sõber!
Sõbrad on meile väga paljus toeks - ulatavad käe, kui vajad tuge, võimendavad suurepäraseid emotsioone, kuulavad kui tahad rääkida ja täidavad vaikust, kui soovid lihtsalt olla. Meie OMAklubis näeme seda, et ka oma tervise ja heaolu puhul on inimesed ja emotsioonid kõige aluseks, seepärast on meie juures tegutsemad vaid kõige paremad - asjalikud ja lõbusad, personaaltreenerid.

Personaaltreener on see inimene, kes oma teadmistega ja isiksusega loob Sinu jaoks keskkonna, milles sul on hea ja turvaline treenida, olgu su sooviks lihtsalt enda jätkuv heaolu või mingi kindel eesmärk. Meie jaoks on väga oluline see, et sa leiaksid just enda treeneri, kelle juurde minna oleks igakord lust ja rõõm. Seepärast oleme selle teinud Sinu jaoks väga mugavaks:

Ainukesena pakume võimalust personaaltreeningud lisada oma klubiliikme paketti ehk saad ise määrata mitu personaalset treeningut Sa igakuiselt soovid teha - muidugi on sellisel juhul Sulle treeningud kõige soodsamad. Muide meie liikmelisus ei piira sind mingi tähtajaga, ühtegi liitumistasu pole ja muudatusi paketis saad alati teha kuuajase etteteatamisega. Mis võiks olla veel mugavam?!

PERSONAALSETE TREENINGUTE PROOVIPAKETT:
ESIMESED VIIS250,00 EUR
- viis personaalset treeningut OMAtreeneri juhendamisel 30 päeva jooksul alates esimesest treeningust
- proovipaketti saab üks inimene kasutada üks kord
- ühe treeningu hind 50,00 EUR
Pakume ainukordset võimalust personaalsed treeningud lisada oma liikmepaketti, siis on treeningute hinnad ka kõige soodsamad.
Täpsemalt saad lugeda meie personaaltreeningute hindade kohta SIIT.

Kõige lihtsam endale OMAtreeneriga personaalseid treeninguid alustada, on leppida kokku esimene kohtumine Uus-Veerenni stuudios ja seal saab juba täpsemalt rääkida soovidest ja ootustest ning klubi pakutavast!