OMAKLUBI on arvatavasti kõige paindlikuma liikmepakettidega klubi maailmas (no OK, Eestis:))

Kõige soodsam, mugavam ja eesmärgipärasem on treenida meie juures saades OMAklubi Spordiklubi liikmeks. Miks see hea on?
  • sa saad endale kohe 4-nädalaste tsüklitena paika panna sobivad treeningud ja treeninkorrad, et jõuaksid lähemale oma  eesmärgile või olla kindel, et jõuad kenasti trenni
  • treeningud on eriti soodsad just liikmetele
  • meie juures ei maksa sa "nö õhku" - klubi liikmepaketi sisu osas saad ise palju kaasa rääkida ja maksad ainult nende teenuste eest,  mida soovid kasutada
  • lisaks soodused kõigile toodetele, mida OMAklubis saab osta ning meie eriüritustele
  • võimalus kutsuda endaga koos treenima soodsamalt oma sõpru ja lähedasi
  • Liitudes OMAklubi täispaketiga, saad endale esimeseks kuueks tsükliks tasuta ühe meie mugavuspaketi!
Mis siis tähendab ikkagi see, et klubi paketi saad ise kokku panna?
Meie liikmepaketi saad kokku panna nii väikese grupi treeningutest, personaalsetest treeningutest, treeningkavast ja/või iseseiva treeningutest, mis iganes sulle rohkem sobib, huvi pakub ja vastasb sinu võimalustele.

OMAKLUBI Spordiklubiga on oodatud kõik liituma!

Kui sa pole meie juures enne käinud, siis soovitame tulla meiega esimesele kohtumisele, kus saame täpsemalt tutvustada meie võimalusi ning luua just Sinu jaoks vajaliku ja sobiliku treeningvõimaluste paketi. Kui soovid meie hinnakirjaga ise tutvuda, siis tutvu täpsemate hindadega siit valikust.

OMAklubis saab teenuste ja liikmepakettide eest tasumisel kasutada ka STEBBY krediiti. Saame vajaliku summa Su kontolt võtta või saad ise meie teenuseid ise osta otse STEBBYst .

PROOVIPAKETID

VÄIKESE GRUPI TREENINGUD

PERSONAALSED TREENINGUD

GRUPI PERSONAALSED TREENINGUD

ISESEISEV TREENIMINE

LIIKMEPAKETID

TREENINGGRUPID