OMAKLUBIS ISESEISVALT TREENIMINE
OMAklubi JÕURUUMis ei ole võimalik täiesti iseseisvalt drop-in põhimõttel treenida, selleks peab olema klubi liige. Küll on aga võimalik iseseisvat treeningut kombineerida TUGI TREENERIGA programmiga.

TUGI TREENERIGA PROGRAMM
Programmi on võimalik võtta liikmepaketi osana või siis tellida OMAtreenerilt treeningkavasid iseseisvalt treenimiseks, sellele lisaks võtta OMAklubi JÕURUUMis iseseisva treeningu kordasid.

Kõige soodsam ja lihtsam on neid võimalusi kombineerida OMAklubi Spordiklubi liikmeks saades, kõige täpsemat infot selle kohta saad näiteks tasuta esimesel kohtumisel:


Treeningprogrammi tellimiseks või iseseisva treeningu planeerimiseks võta ühendust OMAtreeneriga.

TUGI TREENERIGA treeningprogramm100,00 EUR
Iseseisvat treeningut toetav treeningprogramm TUGI TREENERIGA võimaldab treenida iseseisvalt aga OMAtreeneri etteantud kava alusel koos tagasisidega treeningutele. Programm kestab 4 nädalat.

TUGI TREENERIGA KAHELE treeningprogramm160,00 EUR
Iseseisvat treeningut toetav treeningprogramm TUGI TREENERIGA võimaldab kahel inimeseltreenida iseseisvalt aga OMAtreeneri etteantud kava alusel koos tagasisidega treeningutele. Programm kestab 4 nädalat.

 ISESEISEV TREENING JÕURUUMIS 20,00 EUR
Võimalus iseseisvalt OMAklubi JÕURUUMIS treenida saali vabadel aegadel. Treening tuleb varasemalt kokkuleppida OMAtreeneriga, eelduseks on varasem treeningkogemus OMAklubis.  
 10 ISESEISVAT TREENINGUT JÕURUUMIS 150,00 EUR
 Võimalus iseseisvalt 10 korda 16 nädala jooksul OMAklubi JÕURUUMIS treenida saali vabadel aegadel. Treening tuleb varasemalt kokkuleppida OMAtreeneriga, eelduseks on varasem treeningkogemus OMAklubis.