Uued tähed OMAklubi universumis

Saage tuttavaks - Janar, Eva-Liis ja Liisa - OMAklubi meeskonna uusimad liikmed!

Targad, tublid, ilusad ja tugevad – Janarit, Eva-Liisi ja Liisat on raske märkamata jätta! Nende isikupära, entusiasm ja oskused on juba lühikese ajaga täitnud OMAklubi ekstra särtsuga!


Janari teekond treeneritööni on välja kasvanud hobist ja armastusest treenimise vastu. Olles ise katsetanud pea kõiki erinevaid treeningstiile, on Janaril suur kogemustepagas, mida oma klientiega jagada. Oma töös lähtub Janar teadliku treeningu põhimõtetest, et pakkuda treenijatele just selliseid soovitusi ning tuge nagu neil parajasti tarvis.

Tahad teada, mis oli Janari lapsepõlve lemmikmäng või mis on tema suurim kiusatus? SIIT saad vastuse.


Eva-Liis on naine nagu orkester, kes jõuab rohkem kui paljud teised kokku - rühmatreeningute juhendamine, tantsimine, personaaltreeningud, lasteaias laste õpetamine. Treeneriametit peab Eva-Liis üheks maailma põnevaimaks ametiks ning peab enda teadmiste ja oskuste pidevat täiendamist selles töös väga tähtsaks.

Tahad teada, mis oli esimene trenn, kus Eva-Liis käis ja millele tema ei suuda kohe mitte üldse vastu panna? Piilu SIIT.


Liisa on tõeline maailmahing, kes armastab reisida mööda maakera, samal ajal tundes end sama mõnusalt OMAklubis joogamatil. Joogaga tegi liisa tutvust kõrgkooli õpingute ajal, et pingeid maandada ja oma praktikast kasvas välja oma kogetud ka teistega jagada.

Tahad teada, mis ametit Liisa veel peab ja mis trennis ta väikese tüdrukuna käis? Vaata SIIT


Eelmine
UUS ELU UUES MAAILMAS (NOW ALSO IN ENGLISH)
Järgmine
OMAklubi uus pesa Uue Maailma serval

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: