• Personaalsed treeningud
  • UUS ELU treeninggrupid

Võta Janariga ühendust:
janar@omaklubi.ee

JANAR  SÄÄSK

Hüüdnimi: Jannu

Janari kohalolek OMAklubis on alati märgatav - tema särava isiksuse leiate tihi jõuruumist kas ise treenimas  või läbiviimas personaalseid treeninguid toredate inimestega. 

Saame tuttavaks
  • Lapsepõlve lemmikmäng  -  põhiliselt mäletan, et suur osa minu ajast läks kahe olulise mängu peale. Esiteks oli mul pood, mille juhataja ja müüja ma olin - laotasin kõikvõimaliku kauba kodus suurele lauale ja teised käisid minu käest kaupa ostmas. Maal olles läks põhiline aur oma enda väikese farmi pidamisele - ehitasin liivakasti ümber nöörist karjused, kündsin sisse vaod kus teadsin täpselt mida kasvatada tahtsin. Tundus, et mu unistus oli saada fameriks.
  • Sinu suurim kiusatus - ma ei suuda kunagi EI öelda jäätisele ja šokolaadile, sellepärast ma parem koju neid ei varu ka. Kes mind rohkem teavad, siis ma armastan päikest - ma võtan väga tõsiselt päikese käes lesimist ja võin seda teha tundide viisi.
  • Sinu esimene trenn - arvesse vist ei lähe puutööring, kus tegin oma kahele isasele papagoile pesakasti, lootes, et kunagi tulevad ka linnupojad. Trenne proovisin lapsepõlves mitmeid, kuid ühegagi ei jäänud seotuks pikalt - maadlus, uisutamine, ratsutamine.


TEEKOND TREENERINA
Minu teadlik treenimine jõusaalis algas väga omamoodi. Üks kord peol olles sõbrunesin ühe tüübiga, kes kutsus koos treenima. Kuna mul varasem kogemus puudus, siis esimese sammuna liitusin ühe teise spordiklubiga, võtsin endale personaaltreeningu seadmete tundmaõppimiseks ja proovisin mõned kuud seal end paremasse vormi saada, koguda kogemust jõusaalis treenimisest. Seejärel alles julgesin liituda sõbra klubiga ja pärast seda on treenimine olnud minu päevakavas väga olulisel kohal. 
 

Paariks aastaks sai minust tõsine Bodypumpi ja spinningu fanaatik. Nühkisin neid trenne teha nii kuidas jaksasin. Seejärel hakkasin erinevate personaaltreenerite juures kaima ja muidugi katsetasin palju ise. Tulemuseks oli see,  et ikka korralikult lõhkusin enda keha. 

Huvitav oli märgata, et veetsin vist spordiklubides nii palju aega, et teised klubiliikmed mu ümber hakkasid mult trennialast nõu küsima. 
Siis sain aru, et on aeg minna ise rohkem õppima. Selle protsessi tulemusena olengi jõudnud OMAklubisse ja siin soovin anda edasi teadlikku treeningu põhimotteid.