• Rühmatreeningud - ÜKS, KAKS, JÕURING
  • Personaalsed treeningud
  • UUS ELU grupid
Võta Kadiga ühendust: kadi@omaklubi.ee

KADI AARE

Hüüdnimi: KATA

"OMAklubi on hubane ja kodune väike mõnus klubi, mille kohta sobib kasutada omadussõnu asjalik, sõbralik ja positiivne. Kõik selles klubis ongi OMAd. Treenime klubis väikestes gruppides - keskendudes igale inimesele personaalselt suudame veelgi kiiremini treenijate teadlikkust tõsta. Võib öelda, et OMAklubi on nagu Eesti: väike aga vägev!"

Saame tuttavaks:
  • Lapsepõlve lemmikmäng - Väga värvikalt on meeles, kuidas õega nii toas kui ka õues poodi mängisime. Natuke suuremana, kui tohtis juba üksi õues olla, meeldisid kõik pallimängud. Esikohale sean “Neli ruutu”. Tasub mainida, et majanaabrid olid enamik poisid, seega oli see loomulik asjade käik. Koolis oli üks suur lemmik keksukumm
  • Suurim kiusatus - Üldiselt kõlab sellele küsimusele vastuseks mõni söök või jook. Mina ütlen SAUN. Kiusatus olla kauem või kordi rohkem leiliruumis, kui oleks mõistlik. Mõni naudib šokolaadi silmad kinni mõmisedes, mina sauna. Okei olgem ausad, head šokolaadi tegelikult ka!
  • Esimene trenn - Rahvatants. Olin siis viiene. Tantsisin vägevas tantsuansamblis Lee. Minu esimesed õpetajad olid Maido Saar ja Hele Pomerants. Nende oskus tantsu vastu suurt kirge tekitada oli nii võimas, et olen tänaseni tantsuga seotud. Lisaks tantsule tulid hiljem hobi korras nädalaplaani ka ujumine, kergejõustik ning korvpall.
TEEKOND TREENERINA
Tantsuõpetaja rolli olen nautinud alates aastast 2007. Huvi teistele ja teistega koos koreograafiaid luua tekkis mul põhikoolis ning pärast gümnaasiumi lõppu alustasin enda armsas koolis, Kadrioru Saksa Gümnaasiumis, tantsu huviringi juhendajana. Tantsijana arendasin end hoogsalt DanceAct Tantsustuudios erinevates žanrites bailatinost balletini kuni ühel hetkel astusin ka seal õpetajate ridadesse. Põhiline žanr, mida siiani õpetan on tänavatants - hip hop ning house. Tantsijad, keda olen treeninud/õpetanud, on väga erinevates vanustes ning tasemelt algajad kuni edasijõudnud. Treeningutega alles alustaja puhul tunnen siirast rõõmu, kui saan tekitada liikumise vastu positiivse fiilingu ning huvi enda keha ja vaimu veel paremini tundma õppida. Võistlusgruppide juhendajana hakkasin mingi hetk tundma suuremat huvi tantsija üldfüüsilise ettevalmistuse vastu. Nagu öeldakse, kui sa väga tahad kuhugi jõuda, siis teed sa tegelikult tasapisi selle suunas valikuid.  

Tänaseks olen omandanud FAF Personaaltreeneri litsentsi ning kuulun erilahedasse kollektiivi OMAklubis.


Personaaltreenerina aitan tantsijatel oma eesmärkideni jõuda, naistel pärast sünnitust taastuda ning treeningute juurde naasta. Aitan igas vanuses meestel ja naistel jõuruumiga hea tundega tutvuda ning läbi teadliku jõutreeningu end igapäevaselt hästi tunda ning enesekindlust tõsta.