... KUI SOOVID OLLA ÜKS OMADE SEAST
OMAklubi Spordiklubi liikmed on OMAd.
Omaklubi Spordiklubi liikmelisus on üldjuhul tähtajatu ja liikmemaks arvestatakse 4-nädalaste tsüklitena. Liikmetasu sõltub paketist, mida liige soovib tsükli jooksul OMAklubis teha. Paketi sisu paneb iga liige koku vastavalt enda soovidele, võimalustele ja vajadustele vastavalt.

Kõige lihtsam on muidugi pakettide kohta teada saada meie tasuta esimesel kohtumisel, selle kohta saad täpsemalt lugeda ja kohe ka endale sobiva aja kohtumiseks valida siit:Kuidas kujundada enda paketti?
OMAklubi liikmepaketi tsükli minimaalne summa on 100 EUR, kuid selle saab kokku panna väikese grupi treeningutest, (grupi) personaalsetest treeningutest, iseseisvast treeningust jm teenustest.
Teenuste maksumus sõltub paketi suurusest ja üldjuhul arvestatakse neid 0, 4 või 8 kaupa ühes tsüklis, et tagada piisav järjepidevus ja osalemine erinevates pakettides.

Kõigile pakettidele kingime omalt poolt juurde igasse tsüklisse 2 tasuta pääset OMAtreenerite väljatöötatud rätseptreeningutesse.

Väikese grupi treeninguid, iseseisvaid treeninguid ja TUGI TREENERIGA programmi saab kasutada ühe tsükli jooksul (4 nädalat), personaalseid treeninguid ja grupi personaalseid treeninguid saab kasutada kahe tsükli jooksul (8 nädalat).
  • Kõigile Omaklubi liikmetele (ehk OMAdele) kehtib soodustus 10% toodetelt ning sama soodsate hindadega teenuseid ja üritused. 
  • Tähtajatu lepinguga on OMAle ette nähtud 8 nädalat puhkust kalendriaastas. 
  • Võimalus võtta ka tähtajaline leping, mis kestab 12-nädalat (kolm tsüklit), sellisel juhul on paketimaksumus 10% soodsam. Tasuda tuleb kogu paketitasu sellega liitudes, kuid tasuda on võimalik kolmes osas ettenatud graafiku alusel.

Paketi hinna arvutamise valem:
___ X väikese grupi treeningut
+ ___ X personaalset treeningut
+ ___ x iseseisvat treeningut (sh TUGI TREENERIGA programm)


OMAklubi liikmepaketi teenuste hinnad
VÄIKESE GRUPI TREENINGUD
8 väikese grupi treeningut tsüklis 100,00 EUR
4 väikese grupi treeningut tsüklis55,00 EUR


PERSONAALSED TREENINGUD
(ühe trenni maksumus)

8+ personaalset treeningut tsüklis50,00 EUR
4-7 personaalset treeningut tsüklis 55,00 EUR
1-3 personaalset treeningut tsüklis60,00 EUR
  
GRUPI PERSONAALSED TREENINGUD
(ühe trenni maksumus)
 
 8+ grupi personaalset treeningut tsüklis 60,00 EUR
 4-7 grupi personaalset treeningut tsüklis 65,00 EUR
 1-3 grupi personaalset treeningut tsüklis 70,00 EUR
  
 ISESEISEV TREENIMINE 
 12 iseseisvat treeningut JÕURUUMIS 100,00 EUR
 6 iseseisvat treeningut JÕURUUMIS 55,00 EUR
 TUGI TREENERIGA programm 70,00 EUR
 TUGI TREENERIGA KOOS programm 110,00 EUR
  
 TRENNIHUNT  200,00 EUR
 Treeni (peaaegu) piiramatult OMAklubis, kas väikese grupi treeningutes või iseseisvalt JÕURUUMis (ühes tsüklis saad teha kuni 28 treeningut) 
 ... kui soovid paketti lisada ka TUGI TREENERIGA programmi: 250,00 EUR
Mõned näited pakettidest
  • Soovin osaleda vaid OMAklubi väikese grupi treeningutes tähtajatult:  sulle sobib meie 8 väikese grupi treeninguga liikmepakett (lisandub 2 tasuta rätseptreeningut), mis maksab 100,00 EUR/tsükkel
  • Soovin osaleda vaid OMAklubi väikese grupi treeningutes kolme kuu jooksul: siis saad võtta 8 väikese grupi treeningu tähtajalise paketi (millele lsiandub tsüklis 2 tasuta rätseptreeningut), mille kogumaksumus on 270,00 EUR, tasuda saad 3x90,00 EUR osamaksetena.
  • Soovin igal nädalal käia kaks korda personaaltreeningus tähtajatult: siis saad võtta 8 personaalse treeninguga liikmepaketi (lisandub 2 tasuta rätseptreeningut), mille maksumus on 400,00 EUR/tsükkel
  • Soovin treenida üks kord nädalas personaalses treeningus ja ühes väikese grupi treeningus, sellisel juhul sobib sulle pakett, mis sisaldab tsüklis 4 personaalset treeningut ja 4 väikese grupi treeningut (lisandub tasuta 2 rätseptreeningut), mille maksumus on 275,00 EUR/tsükkel.
  • Soovid samamoodi treenida tähtajalise lepinguga: Sinu paketimaksumus on 742,50 EUR, tasuda saab 3x247,50 EUR osamaksetena.
  • Soovin käia iseseisvalt OMAklubi JÕURUUMIS treenimas OMAtreeneri programmi alusel vähemalt korra nädalas: Sulle sobib kõige paremini 6 iseseisvat treeningut JÕURUUMIS ja TUGI TREENERIGA programm (lisaks 2 tasuta rätseptreeningut), mille maksumus on 125,00 EUR/tsükkel
  • jne

Paketikorrad saavad otsa?
Sellest pole midagi, alati saad endale lisatreeninguid juurde soetada kas ühe või mitme kaupa. Hinnad on järgmised:

OMA lisa väikese grupi treening 10,00 EUR
10 OMA lisa väikese grupi treeningut (kasutamiseks 24 nädala jooksul)90,00 EUR
25 OMA lisa väikese grupi treeningut (kasutamiseks 24 nädala jooksul)
200,00 EUR


OMA lisa personaalne treening55,00 EUR
10 OMA lisa personaalset treeningut500,00 EUR
OMA sõber kaasa personaalsesse treeningusse+25,00 EUR
  
 OMA lisa grupi personaalne treening 65,00 EUR
 10 OMA lisa grupi personaalset treeningut 600,00 EUR