OMAklubis on keskmeks on meie pisike aga võimas JÕURUUM. See on peamislt mõeldud personaalsete treeningute läbiviimiseks ja on ka JÕURING treeningute toimumiskoht aga võimalusel on sinna oodatud treenima ka need, kes on juba meie personaaltreeneriga harjutanud ning kellele treener on andnud kava iseseisvaks treenimiseks.

OMAklubis ei ole võimalik JÕURUUMis treenida drop-in põhimõttel (ühekorra pileti alusel). Jõuruumi saavad kasutada vaid need kes on käinud varasemalt OMAklubi personaaltreeneri juures (võtnud vähemalt ESIMESED VIIS paketi) ja nemad on teinud iseseisvaks harjutamiseks treeningkava. Kui külastad personaaltreenerit korrapiletite alusel, siis maksab üks trenn JÕURUUMis ühekorra pileti hinna ehk 15 EUR.
OMAklubi liikmed (OMAlepingu sõlminud treenijad) on oodatud JÕURUUMi oma liikmepaketi kordade alusel, kui treeningkorrad otsas, siis ühe lisatrenni hind on 8,00 EUR.

Jõuruumis treenimisel tuleb jälgida rühmatreeningute plaani (Jõuring treeningu ajal ei saa Jõuruumi kasutada). Kuna tipp-tundidel võib ruumis olla mitmeid personaaltreenereid oma treenitavatega, siis broneeri endale koht kirjutades meile: jouruum@omaklubi.ee

TUGI TREENERIGA TREENINGPROGRAMM
Sulle meeldib ise olla oma aja peremees/perenaine?
Sul on olemas võimalus kodus, õues, personaalses jõusaalis treenida?
Sulle meeldib OMAtreenerite lähenemine,  aga pole võimalik OMAklubisse tulla nii tihti, kui sooviks?
Kui vastasid ühele või mitmele küsimusele "jah", siis järgnev jutt on kindlasti Sulle sobiv!

Nüüd siis on võimalik tükike OMAklubi endaga kaasa võtta ehk meie super OMAtreenerid on väljatöötanud treeningprogrammi  "TUGI TREENERIGA".

Mis see endast kujutab?
1. Kui sa oled täiesti uus OMAklubisse, siis kõigepealt pakume Sulle võimaluse meie treeneriga kohtuda ESIMESED VIIS paketi raames, et saaksid põhjaliku sissejuhatuse iseseisvaks treenimiseks
2. Edasi koostab OMAtreener Sulle treeningprogrammi, vastavalt Sinu eesmärkidele, treeningvahendite olemasolule, võimalikele treeningmahtudele, mida saad hakata täiesti iseseisvalt tegeme. Treener on Sinu jaoks jooksvalt olemas ja teie vahel on pidev suhtlus treeningute jälgimisel ja suunamisel.
3. Minimaalselt kord kuus oled oodatud ka treeneriga koos treenima, et treeningute progresseerumine ja uute harjutuste tehnika ikka paigas oleks.

Paar olulist märkust:
- programmi on võimalik kombineerida kõigi OMAklubi pakettidega (küsi täpsemalt OMAtreenerilt),  nii et ka OMAd saavad selle endale paketile juurde lisada
- kui Sul tekkis küsimusi või tahaksid veidi täpsemalt arutada treeneriga enne oma eesmärke ja võimalusi, siis ootame Sind tasuta esimesele kohtumisele.
- kui soovid kodus treenida aga sul pole piisavalt vahendeid,  siis saame sulle vahendeid ka rentida