Kui Sul on juba OMAklubi Uus-Veerennis treenimise pakett, siis ei olegi muud, kui tere tulemast!

Kuna meie ruum on hubane, aga suuruselt pisike, siis soovime, et ka selle kasutamine oleks mugav kõigile, seetõttu on oluline, et enda trenniaja soovi broneeriksid.

Oleme arvestanud paralleelselt klubisse treenima kuni 6 inimest, nii et pane endale sobiv ajavahemik kirja; valida saad broneerides kolme pikkusega trenni vahel:
  • 40-minutiline kiirem treening
  • 60-minutiline klassikalise pikkusega trenn
  • 90-minutiline pikem süvenenud trenn

Muidugi, ei loe me konkreetseid minuteid kaua trenni treed, vaid see aitab meil kõigil ruumis olijate arvuga arvestada enda trennide planeerimisel.

Meie treeningute broneerimissüsteem on BSPORT,  kus saab endale Uus-Veerenni treeningutele lisaks valida väikese grupi treeninguid meie Lutheri jõuruumis, osta endale tooteid ja vaadata oma liikmekonto seisu. Aga saad endale treeningu broneerida ka siit leheküljelt (saad kohe sisse logida).

NB! Trenni broneerida saad kasvõi kohe enne stuudiosse tulekut, aga palun arvesta tühistamisel,  et saad seda teha kuni 2 tundi enne tulekut. Ole hea ja ole hoolas treeningute tühistamisel, sest äkki teised OMAd soovivad just siis saali tulla. Kui oled kolm trenni "üle lasknud"  (broneerinud, jätnud tühistamata ja pole kohale tulnud), siis võib sinu paketile tulla nädalane sundpaus peale.

Teine oluline asi meeles pidada, et klubi on avatud iga päev 6:00-23:00, nii et sinu valitud treening peab mahtuma sellesse vahemikku ehk see peab olema lõpetatud 23:00-ks, sest ruum läheb seejärel valvesse ja valgus lülitub välja. Süsteem ei lase selliseid aegu ka valida, aga pea seda meeles, et kui trenn ähvardab kujuneda pikemaks, siis pead ikkagi sugemiseks lõpetama.


JUHUKS KUI BRONEERIMINE EI ÕNNESTU, SIIS SIIT KA JUHISED:
  • vali "UUS-VEERENNI ISESEISEV TREENING / INDIVIDUAL TRAINING IN UUS-VEERENNI" ja sealt edasi kohe sobiv treeninpikkus - kas 40-, 60- või 90-minutiline. ;
  • kõigepealt näed vabu aegu (Time slot), sealt valid endale hommiku, lõuna või õhtuse vahemiku ja edasi saad juba sobiva aja broneerida;
  • edasi pead sisse logima oma BSPORT kasutajaga ja kinnita tulek;
  • broneeringu kinnitamiseks vsaadki kohe valida enda paketikorra - kui seal on midagi valesti, siis kirjuta meile uusveerenni@omaklubi.ee;
  • vajuta "Confirm my basket" ja oledki valmis!
  • Ja jääbki vaid kohale tulla ja endale tore treening teha
Muidugi, kui see keeruline või miski ei toimi, siis Sa võid alati kirjutada meile uusveerenni@omaklubi.ee ja lepime siis eraldi kohtumise kokku!